vardo reikšmė

Mylėti

Manosapnai.lt

Mylėti sapne jauną merginą - džiaugsmas, nugalėsite visus sunkumus. Mylėti seną moterį - liūdesys. Save mylėti - patenkinsite geismus ir turėsite naudos. Nemylintį žmogų mylėti - išlaidos ar netikėti nuostoliai. Meilės jausmus sapne su kokiu nors asmeniu vienas kitam išsakyti - liūdesys, tą meilės prisipažinimą nutraukti - garbingai nugalėsite visus savo priešus. Mylimam žmogui prisipažinti, kad jį mylite - moterų pinklės. Mylėtis sapne senam žmogui su jauna mergina - didelė ir netikėta laimė. Mylėtis jaunam su sena pana - būsite paniekinti. Besimylint susipykti - saugokitės moterų.

Sapnininkastau.lt

nemylėsi, išsiskyrimas, negerai. Panašios reikšmes Nieko nerasta .

Sapnuoti.lt

Mylėti sapne jauną merginą - džiaugsmas, nugalėsite visus sunkumusMylėti seną moterį - liūdesysSave mylėti - patenkinsite geismus ir turėsite naudosNemylintį žmogų mylėti - išlaidos ar netikėti nuostoliaiMeilės jausmus sapne su kokiu nors asmeniu vienas kitam išsakyti - liūdesys, tą meilės prisipažinimą nutraukti - garbingai nugalėsite visus savo priešusMylimam žmogui prisipažinti, kad jį mylite - moterų pinklėsMylėtis sapne senam žmogui su jauna mergina - didelė ir netikėta laimėMylėtis jaunam su sena pana - būsite paniekinti. Besimylint susipykti - saugokitės moterų.

Sapnai.com

Mylėti – Mylėti sapne jauną merginą – džiaugsmas, nugalėsite visus sunkumus. Mylėti seną moterį – liūdesys. Save mylėti – patenkinsite geismus ir turėsite naudos. Nemylintį žmogų mylėti – išlaidos ar netikėti nuostoliai. Meilės jausmus sapne su kokiu nors asmeniu vienas kitam išsakyti – liūdesys, tą meilės prisipažinimą nutraukti – garbingai nugalėsite visus savo priešus. Mylimam žmogui prisipažinti, kad jį mylite – moterų pinklės. Mylėtis sapne senam žmogui su jauna mergina – didelė ir netikėta laimė. Mylėtis jaunam su sena pana – būsite paniekinti. Besimylint susipykti – saugokitės moterų.

Sapnininkas.com

Lytiniai santykiai