vardo reikšmė

zaizda

Manosapnai.lt

Sapnuoti, kad esate sužeistas - nelaimės ženklas. Galimi nemalonumai, liečiantys biznį. Jeigu sapne jus sužeidė nepažįstamas žmogus -saugokitės užpuolikų sapne pačiam ką nors sužeisti reiškia, jog būsite neteisingai apkaltinti jeigu sapne ant jūsų kūno daug žaizdų vadinasi dėl savo poelgio patirsite gėdą. Jei matote žaizdą savo nugaroje, - nukentėsite nuo klastingų žmonių, išdavikų. Žaizda krūtinėje - pražūtinga meilė. Jei sapne matote savo sužeistas rankas, - galite netekti darbo. Jei sužeista koja, - atidėkite net ir svarbią kelionę vėlesniam laikui. Durtinė žaizda - geradarystė. Vilko įkandimas - nepasitenkinimas. Jeigu sapnuojate, kad perrišate Žaizdą, - greitu laiku likimas bus jums palankus. Žaizdas sapne išgydyti - nauda ir turtas. Apie žaizdas sapne galvoti - už gerus darbus bus atsilyginta nedėkingumu. Sapne matyti kitus sužeistus - draugai jums bus neteisingi.

Sapnuoti.lt

Sapnuoti, kad susižeidėte, reiškia, kad būsite žiauriai įžeistas ir pažemintas. Jei sapnuojate, kad gydote žaizdų, reiškia, kad už jūsų paslaugas bus atlyginta.

Sapnai.eu

Patirsi nesmagumą arba gal bus įžeista savimeilė;

Sapnininkas.com

Bet kokie sužeidimai simbolizuoja skaudžius išgyvenimus ir potyrius. Jei žaizda aptvarstyta arba gyjanti, tai rodo troškimą užmiršti nusivylimus.