vardo reikšmė

pulkas

Manosapnai.lt

Apskritai sapnuoti pulką reiškia jėgą ir sėkmę. Sapnuoti artilerijos pulką reiškia, kad kils didelis šurmulys dėl pergalės. Sapnuoti kavalerijos pulką reiškia, kad laimė nusišypsos anksčiau, negu jūs tikėjotės.

Sapnininkastau.lt

Pulką kariuomenės matyti – didelį pasisekimą tarp draugų. Pulką moterų matyti arba su jomis kalbėti – saugokis su moterimis susipykti, kad negautum į kailį. Pulką elgetų matyti – saugokis sunkaus vargo. Pulką policininkų matyti – saugokis skriaudos. Panašios reikšmes Nieko nerasta .

Sapnuoti.lt

Pulką kariuomenės matyti - didelį pasisekimą tarp draugųPulką moterų matyti arba su jomis kalbėti - saugokis su moterimis susipykti, kad negautum į kailįPulką elgetų matyti - saugokis sunkaus vargoPulką policininkų matyti - saugokis skriaudos.

Sapnininkas2.lt

Pulką kariuomenės matyti - didelį pasisekimą tarp draugų;pulką moterų matyti arba su jomis kalbėti - saugokis su moterimis susipykti, kad negautum į kailį;pulką elgetų matyti - saugokis sunkaus vargo;pulką policininkų matyti - saugokis skriaudos. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Pulkas – Pulką kariuomenės matyti – didelį pasisekimą tarp draugų; pulką moterų matyti arba su jomis kalbėti – saugokis su moterimis susipykti, kad negautum į kailį; pulką elgetų matyti – saugokis sunkaus vargo; pulką policininkų matyti – saugokis skriaudos.

Sapnai.eu

Pulką kariuomenės matyti – didelį pasisekimą tarp draugų; pulką moterų matyti arba su jomis kalbėti – saugokis su moterimis susipykti, kad negautum į kailį; pulką elgetų matyti – saugokis sunkaus vargo; pulką policininkų matyti – saugokis skriaudos.