vardo reikšmė

slyva

Manosapnai.lt

Slyvos sapne pranašauja nelaimingą gyvenimą ar darbą be pelno. Sapne matyti žydinčias slyvas reiškia nuostolius. Jeigu sapnuojate žalias slyvas ant medžių, vadinasi nerimas neapleis jūsų ir tų žmonių, su kuriais artimai bendraujate prinokusios slyvos - trumpi džiaugsmai. Sapne matyti ant žemės nukritusias rausvas slyvas reiškia, kad greitai padidės jūsų šeima. Jeigu sapnuojate, kad renkate slyvas, - jūsų norai išsipildys, bet nusivilsite dėl jų nepagrįstumo ir efemeriškumo. Sapne rinkti slyvas ir rasti daug supuvusių -bergždžias geresnių laikų laukimas. Sapnuoti, kad pardavinėjate slyvas - turtas. Slyvas pirkti - nuostoliai. Jeigu sapne jūs valgote slyvas, - susižavėsite nauju draugu. Neprinokusias slyvas valgyti - nesėkmės.

Sapnininkastau.lt

jei saldžios džiaugsmas, jei rūgščios nepasisekimas ar liga. Panašios reikšmes Saldumynai Desertas valgyti dešrą Avietes valgyti Juos valgyti Makaronus valgyti Musmires valgyti Obuolius valgyti Pipirus valgyti Plutas valgyti Spanguoles valgyti Juos valgyti Valgyti, valgymas Kepenys, jas valgyti Mieles valgyti ar pirkti Taukus tirpinti ar valgyti Salotos, jas su grietine valgyti .

Sapnininkas.com

Paprastai slyvos vaisius yra moters lytinių organų simbolis. Tolimųjų Rytų šalyse šis vaismedis laikomas gyvybės ir pažinimo medžiu. Tikslesnė slyvmedžio ir jo vaisiaus prasmė aiškėja iš sapno konteksto.