vardo reikšmė

vagis

Manosapnai.lt

Matyti daug vagių - būkite atsargūs ir budrūs. Sapne matyti šalia savęs vagis - įspėjimas būti atidesniems, jei norite parduoti ar pirkti kokius nors daiktus. Vagį bevagiantį sapnuoti - būsite nusiminę, jus gali apvogti. Jeigu vejatės arba sugaunate vagį - nugalėsite priešus. Jeigu vagys jus persekioja naktį, vadinasi, susidursite su sunkumais. Jeigu sapne esate vagis ir jus persekioja policija, - nesėkmė.

Sapnininkastau.lt

Matyti daug vagių – būkite atsargūs ir budrūs. Sapne matyti šalia savęs vagis – įspėjimas būti atidesniems, jei norite parduoti ar pirkti kokius nors daiktus. Jei sapnuojate vagį, gali reikšti, kad siekiama iš jūsų pavogti meilę to asmens, kuris yra vienintelis jūsų gyvenimo tikslas. Vagį bevagiantį sapnuoti – būsite nusiminę, Jus gali apvogti. Jeigu vejatės arba sugaunate vagį – nugalėsite priešus. Jeigu vagys Jus persekioja naktį, vadinasi, susidursite su sunkumais. Jeigu sapne esate vagis ir Jus persekioja policija – gresia nesėkmė. Panašios reikšmes Galvažudys Genys Gitara Jaunikaitis Ėdžios Dujos Įdubimas Banditas Vabzdys Auksas Banknotai Įnagiai Banknotai Grotos Bankas Vagis, jo užpultam būti Vagis apvogiant Diakonas Flamingas Darbštumas .

Sapnuoti.lt

Matyti daug vagių - būkite atsargūs ir budrūsSapne matyti šalia savęs vagis - įspėjimas būti atidesniems, jei norite parduoti ar pirkti kokius nors daiktusJei sapnuojate vagį, gali reikšti, kad siekiama iš jūsų pavogti meilę to asmens, kuris yra vienintelis jūsų gyvenimo tikslasVagį bevagiantį sapnuoti - būsite nusiminę, Jus gali apvogtiJeigu vejatės arba sugaunate vagį - nugalėsite priešusJeigu vagys Jus persekioja naktį, vadinasi, susidursite su sunkumaisJeigu sapne esate vagis ir Jus persekioja policija - gresia nesėkmė.

Sapnininkas2.lt

Vagiantį ką nors matyti - nusiminimas ir vargai ar liūdnumas, t.p. vagys sapne gali simbolizuoti kad ne viskas gerai meilės fronte;Pačiam ką nors pavogti - saugokis pažeminimo;Jeigu sapne esate vagis ir Jus persekioja policija - nesėkmė;Būti vagies apvogtam - saugokis, kad nepapultum i vagių rankas;Matyti daug vagių - būk visuomet atsargus, kad galėtum laiku apsiginti, iš tikrųjų gali reikšti rezgamas pinkles;Sapne matyti šalia savęs vagis - įspėjimas būti atidesniems, jei norite parduoti ar pirkti kokius nors daiktus;Jeigu vejatės arba sugaunate vagį - nugalėsite priešus ar tiesiog ginčai spręsis jūsų naudai;Jeigu vagys Jus persekioja naktį - vadinasi, susidursite su sunkumais. jeigu daug - būk visuomet atsargus, kad galėtum laiku apsiginti jeigu vagiantį matyti - nusiminimas ir vargai Vagis - vaidai, pavojus, netektis jeigu vagiant - būkite atsargus jeigu sugauti bėgant - sėkmė jeigu pačiam vogti ar būti apvoktam - apgaulė, gėda, pažeminimas Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Vagis – Vagiantį matyti

Sapnai.eu

Vagiantį ką nors matyti – nusiminimas ir vargai ar liūdnumas, t.p. vagys sapne gali simbolizuoti kad ne viskas gerai meilės fronte;

Sapnininkas.com

Vagystė