vardo reikšmė

klebonas

Manosapnai.lt

Kleboną sapnuoti - turėsite reikalų su dvasiškiais. Kalbėtis su juo - nuostoliai ir išlaidos. Su klebonu prie vieno stalo sėdėti - išsivaduosite iš ilgą laiką slėgusių minčių, proto varžtų. Vežti jį - gyvenimo sunkumai. Sapnuoti save, baramą klebono, - jus kažkas persekios. Sapne būti klebono iš sakyklos iškeiktam - išsivaduosite iš vergystės.

Sapnininkastau.lt

Kleboną sapnuoti – turėsite reikalų su dvariškiais. Kalbėtis su juo – nuostoliai ir išlaidos. Su klebonu prie vieno stalo sėdėti – išsivaduosite iš ilgą laiką slėgusių minčių, proto varžtų. Vežti jį – gyvenimo sunkumai. Sapnuoti save, baramą klebono, – Jus kažkas persekios. Sapne būti klebono iš sakyklos iškeiktam – išsivaduosite iš vergystės. Panašios reikšmes Nieko nerasta .

Sapnuoti.lt

Kleboną sapnuoti - turėsite reikalų su dvasiškiais.Kalbėtis su juo - nuostoliai ir išlaidos.Su klebonu prie vieno stalo sėdėti - išsivaduosite iš ilgą laiką slėgusių minčių, proto varžtų.Vežti jį - gyvenimo sunkumai.Sapnuoti save, baramą klebono, - Jus kažkas persekios.Sapne būti klebono iš sakyklos iškeiktam - išsivaduosite iš vergystės.

Sapnininkas2.lt

Kleboną sapnuoti - turėsite reikalų su dvasiškiais. Kalbėtis su juo - nuostoliai ir išlaidos. Su klebonu prie vieno stalo sėdėti - išsivaduosite iš ilgą laiką slėgusių minčių, proto varžtų. Vežti jį - gyvenimo sunkumai. Sapnuoti save, baramą klebono, - Jus kažkas persekios. Sapne būti klebono iš sakyklos iškeiktam - išsivaduosite iš vergystės. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Klebonas – Kleboną sapnuoti – turėsite reikalų su dvasiškiais. Kalbėtis su juo – nuostoliai ir išlaidos. Su klebonu prie vieno stalo sėdėti – išsivaduosite iš ilgą laiką slėgusių minčių, proto varžtų. Vežti jį – gyvenimo sunkumai. Sapnuoti save, baramą klebono, – Jus kažkas persekios. Sapne būti klebono iš sakyklos iškeiktam – išsivaduosite iš vergystės.