vardo reikšmė

našlė

Manosapnai.lt

Našlę ar našlį sapnuoti su jais kalbėtis - gyvenime esate viskuo aprūpinti jauną našlę sapnuoti - pasibaigs vargai. Įsimylėti našlę - nauda ir lengvas gyvenimas. Vesti našlę - paveldėsite didelį turtą. Su našle vaikų susilaukti - garbingas darbas. Palikti našlę ar našlį - liūdesys ir vargas. Jeigu sapne jūs esate našlė, - laukite nemalonumų kuriuos gali padaryti pikti žmonės.

Sapnininkastau.lt

Našlę matyti arba su ja kalbėti – aprūpintą gyvenimą. Su našle susituokti- turtingumą. Su našle vaikų susilaukti – didelę garbę. Jauną našlę matyti – didelį džiaugsmą ir pašalinimą visų vargų. Pamesti našlę – nusiminimą ir vargus. Panašios reikšmes Dievas Galvažudys Bažnyčia Emigrantas Diržas Chirurgas Caras Guzas Ėdžios Berniukai Dėžės Duonkepis Atliekos Dujos Barškalas, barškučiai Armonika Klėtis Koncertas Kultuvę Tvartas .

Sapnuoti.lt

Našlę matyti arba su ja kalbėti - aprūpintą gyvenimąSu našle susituokti- turtingumąSu našle vaikų susilaukti - didelę garbęJauną našlę matyti - didelį džiaugsmą ir pašalinimą visų vargųPamesti našlę - nusiminimą ir vargus.

Sapnininkas2.lt

Našlę matyti arba su ja kalbėti - aprūpintą gyvenimą;Su našle susituokti- turtingumą;Su našle vaikų susilaukti - didelę garbę;jauną našlę matyti - didelį džiaugsmą ir pašalinimą visų vargų;pamesti našlę - nusiminimą ir vargus. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Našlė – Našlę matyti arba su ja kalbėti – aprūpintą gyvenimą; Su našle susituokti- turtingumą; Su našle vaikų susilaukti – didelę garbę; jauną našlę matyti – didelį džiaugsmą ir pašalinimą visų vargų; pamesti našlę – nusiminimą ir vargus.

Sapnai.eu

Našlę matyti arba su ja kalbėti – aprūpintą gyvenimą; Su našle susituokti- turtingumą; Su našle vaikų susilaukti – didelę garbę; jauną našlę matyti – didelį džiaugsmą ir pašalinimą visų vargų; pamesti našlę – nusiminimą ir vargus.

Sapnininkas.com

Šis sapno simbolis reiškia vienatvę, polinkį į mąslumą ir užsisklendimą, rezignaciją, taip pat ir savivoką bei pastangas laikytis atokiau. Tikslesnė reikšmė dažniausiai paaiškėja iš sapno konteksto.