vardo reikšmė

Piniginė

Manosapnai.lt

Sapnuoti vyrišką piniginę - paslaptis, moterišką - pilkas, neįdomus gyvenimas. Jeigu sapnuojate pilną pinigų piniginę, - likimas atsisuks Į jus, išsipildys visi norai. Jeigu sapnuojate, kad jūsų piniginė pilna deimantų arba valiutos, - pateksite į tokią aplinką, kur jus visi girs, o švelni ir abipusė meilė pavers žemę rojumi sapne regėti seną, nešvarią piniginę reiškia blogus sunkaus darbo rezultatus. Piniginę sapne nešti - atsargiai, galite turėti skolų. Sapne regėti, kad piniginė tuščia - apgaulinga viltis. Jeigu sapnuojate, kad pametėte piniginę, vadinasi, bus nesutarimų tarp įtakingų draugų ir jūs prarasite jų paramą bei realų pelną.

Lemtis.net

Sapnuoti pilną piniginę - naujoje draugijoje ar darbe būsite sutiktas labai palankiai.

Sapnuoti.lt

Sapnuoti piniginę apskritai reiškia laikiną turtingumą. Sapnuoti pilnas pinigines reiškia neatidumą, šykštumą ir pinigų praradimą. Tuščios piniginės yra geras ženklas, nes reiškia sėkmę ir naudingas pajamas. Sapnuoti, kad randate piniginę, reiškia žlugimą visose srityse.

Sapnai.com

Piniginė (Kasa) – Regėti ją – esi tarp piktų žmonių; atidaryti ir matyti daug pinigų – turtas; atidarius matyti tuščią – nepriteklius.

Sapnai.eu

Regėti ją – esi tarp piktų žmonių; atidaryti ir matyti daug pinigų – turtas; atidarius matyti tuščią – nepriteklius.