vardo reikšmė

katė

Manosapnai.lt

Ją glamonėti - vyrams moterų apgaulę, o moterims - prie vyrų prisirišimą; katę glostyti - moterims meilę ir ištikimybę, o vyrams - sunkų gyvenimą santuokoj; daug kačių rėkiant matyti - greit išgirsi blogą naujieną; pačiam rėkti katės balsu - paleistuvystę; vaikyti katę nuo stogų - saugokis moterų, kad nereikėtų gintis nuo jų; matyti katiną po medžius laipiojant - saugokis piktų bobų liežuvių; juodą katiną matyti arba su juo žaisti - saugokis netikėto vargo; būti katės arba katino įkastam - saugokis blogų žmonių; baltą katę, matyti - greit jauna ir graži mergaitė tave įsimylės; vaikyti kates iš namų - saugokis vagių, kad nereikėtų nukentėti; matyti katiną miegant - greit tavo norai išsipildys; pagauti katę ir parduoti kam nors - didelę namų nelaimę; matyti daug visokio plauko kačių - saugokis nepadorių moterų.

Lemtis.net

Sapnuoti, jog jus apdraskė katė - įžeis vaikai, giminaičiai ar kolegos.

Sapnininkastau.lt

Ją glamonėti – vyrams moterų apgaulę, o moterims – prie vyrų prisirišimą. Katę glostyti – moterims meilę ir ištikimybę, o vyrams – sunkų gyvenimą santuokoj. Daug kačių rėkiant matyti – greit išgirsi blogą naujieną. Pačiam rėkti katės balsu – paleistuvystę. Vaikyti katę nuo stogų – saugokis moterų, kad nereikėtų gintis nuo jų. Matyti katiną po medžius laipiojant – saugokis piktų bobų liežuvių. Juodą katiną matyti arba su juo žaisti – saugokis netikėto vargo. Būti katės arba katino įkastam – saugokis blogų žmonių. Baltą katę, matyti – greit jauna ir graži mergaitė tave įsimylės. Vaikyti kates iš namų – saugokis vagių, kad nereikėtų nukentėti. Matyti katiną miegant – greit tavo norai išsipildys. Pagauti katę ir parduoti kam nors – didelę namų nelaimę. Matyti daug visokio plauko kačių – saugokis nepadorių moterų. Panašios reikšmes Glamonėjimas Katė Čigonė .

Sapnuoti.lt

Ją glamonėti - vyrams moterų apgaulę, o moterims - prie vyrų prisirišimąKatę glostyti - moterims meilę ir ištikimybę, o vyrams - sunkų gyvenimą santuokojDaug kačių rėkiant matyti - greit išgirsi blogą naujienąPačiam rėkti katės balsu - paleistuvystęVaikyti katę nuo stogų - saugokis moterų, kad nereikėtų gintis nuo jųMatyti katiną po medžius laipiojant - saugokis piktų bobų liežuviųJuodą katiną matyti arba su juo žaisti - saugokis netikėto vargoBūti katės arba katino įkastam - saugokis blogų žmoniųBaltą katę, matyti - greit jauna ir graži mergaitė tave įsimylėsVaikyti kates iš namų - saugokis vagių, kad nereikėtų nukentėtiMatyti katiną miegant - greit tavo norai išsipildysPagauti katę ir parduoti kam nors - didelę namų nelaimęMatyti daug visokio plauko kačių - saugokis nepadorių moterų.

Sapnininkas2.lt

Jeigu sapnuojate kates - laukite nesėkmių, saugokitės galimų pavojų, išskyrus tuos atvejus, jei jas užmušate arba nuvejate šalin, ir dažniausiai, nors aišku ne visiems vienodai - kuo riebesnė katė, tuo didesnė problema;Jeigu katę sapnuoja verslo žmonės - dažniausiai reiškia planų, projektų žlugimą;Sapne regėti baltą katę - kažkokia sumaištis, neaiškumai, dėl kurių galite netekti turto;Juoda katė - reiškia nesėkmę ar žinią apie mirtį;Sapnuoti baltas ir juodas kates drauge - reiškia, jog turite nusileisti jei norite bendradarbiauti su kitais arba sutarti su savo antrąja puse;Matyti daug visokio plauko (margų) kačių - saugokis nepadorių žmonių; Katę glostyti - moterims meilę ir ištikimybę, o vyrams - sunkų gyvenimą santuokoj. Tačiau gali reikšti ir nedėkingumą;Katę glamonėti vyrams - reiškia apgaulę, moterims - prisirišimą prie vyrų;Jeigu moteris sapnuoja, kad laiko ant rankų katę arba kačiuką - tai ją įtrauks į kokius nors blogus reikalus;Vaikyti kates nuo stogų - saugokitės bloga linkinčių žmonių;Vyti katę iš namų - perspėjimas, kad gali užpulti vagis;Jei katės staiga dingsta nuo Jūsų kelio - sėkmė, progresas;Jeigu katė sulysusi nešvari ir apgailėtina - laukite blogų naujienų, galbūt kas nors sunkiai serga;Jei sapne matote piktą katę ir norite Ją išnešti ar išvyti iš buto - laukite vagystės, nuostolių;Katinas, laipiojantis po medžius - perspėja: saugokitės piktų liežuvių, apkalbos;Landus katinas - didelės nesėkmės;Sapnuoti miegantį katiną - gali išsipildyti norai;Gintis nuo katino nagų - reiškia nedorų žmonių puolimą;Žaisti su katinu - reiškia, kad pakliūsite į blogas rankas;Matyti katiną žaidžiantį su kuo nors - reiškia, kad reikalai, kurių ėmėtės, sužlugs;Pagautą katiną parduoti - Jūsų namams gresia didelė nelaimė;Katiną mušti - apsiginsite nuo užpuoliko;Jeigu sapne katė Jums įdrėskė - vadinasi, priešai sėkmingai pasisavins pelno dalį, dėl kurio Jūs sugaišote daug laiko;Jeigu sapne katė Jus puola - vadinasi, įsigysite priešų, kurie sieks apjuodinti Jūsų reputaciją;Jeigu sapne regima katė meili - nugalėsite didžiules kliūtis;Sapne girdėti kates kniaukiant - reiškia, kad Jūsų tariamas draugas daro viską, kad Jums pakenktų;Daug kačių rėkiant matyti - greit išgirsi blogą naujieną;Dalyvauti kartu su katėmis jų "koncerte" - pakartosite savo senas klaidas;Pačiam sapne rėkti katės balsu - paleistuvystė, išdavystė;Nudvėsusi katė - reiškia dvasinį progresą. Tačiau gali reikšti ir apsaugą;Katės ir pelės žaidimas - reiškia lytinį santykiavimą, naujas trumpalaikes romantiškas pažintis. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Katė – Ją glamonėti – vyrams moterų apgaulę, o moterims – prie vyrų prisirišimą; katę glostyti – moterims meilę ir ištikimybę, o vyrams – sunkų gyvenimą santuokoj; daug kačių rėkiant matyti – greit išgirsi blogą naujieną; pačiam rėkti katės balsu – paleistuvystę; vaikyti katę nuo stogų – saugokis moterų, kad nereikėtų gintis nuo jų; matyti katiną po medžius laipiojant – saugokis piktų bobų liežuvių; juodą katiną matyti arba su juo žaisti – saugokis netikėto vargo; būti katės arba katino įkastam – saugokis blogų žmonių; baltą katę, matyti – greit jauna ir graži mergaitė tave įsimylės; vaikyti kates iš namų – saugokis vagių, kad nereikėtų nukentėti; matyti katiną miegant – greit tavo norai išsipildys; pagauti katę ir parduoti kam nors – didelę namų nelaimę; matyti daug visokio plauko kačių – saugokis nepadorių moterų.

Sapnai.eu

Ją glamonėti – vyrams moterų apgaulę, o moterims – prie vyrų prisirišimą; katę glostyti – moterims meilę ir ištikimybę, o vyrams – sunkų gyvenimą santuokoj; daug kačių rėkiant matyti – greit išgirsi blogą naujieną; pačiam rėkti katės balsu – paleistuvystę; vaikyti katę nuo stogų – saugokis moterų, kad nereikėtų gintis nuo jų; matyti katiną po medžius laipiojant – saugokis piktų bobų liežuvių; juodą katiną matyti arba su juo žaisti – saugokis netikėto vargo; būti katės arba katino įkastam – saugokis blogų žmonių; baltą katę, matyti – greit jauna ir graži mergaitė tave įsimylės; vaikyti kates iš namų – saugokis vagių, kad nereikėtų nukentėti; matyti katiną miegant – greit tavo norai išsipildys; pagauti katę ir parduoti kam nors – didelę namų nelaimę; matyti daug visokio plauko kačių – saugokis nepadorių moterų.

Sapnininkas.com

Katė kaip sapno simbolis praneša apie sapnuojančiojo jausmų pasaulį. Žaismingumas ir visa, kas būdinga katei, gali būti siejama ir su seksualine sapnuojančiojo elgsena. Nors katė ir ieško žmogaus draugystės, tačiau ji žmogui neatsiduoda vergiškai kaip šuo. Sapnų simbolikoje katė liudija sapnuojančiojo individualumą, taip pat ir šiokį tokį egocentriškumą.