vardo reikšmė

duona

Manosapnai.lt

Sapne matyti baltą, šviežią kvepiančią duoną yra geras ženklas ir rodo netolimą suklestėjimą ir laimę. Daugiau skurdo nepatirsite. Jei duona yra sužiedėjusi arba juoda, reiškia vargą ir nemalonumus: pergyvensite audrą, po kurios turėsite kai kurios naudos. Valgyti baltą ir šviežią duonų turtingam reiškia turtą ir šlovę, o vargingam - praradimus, kančias ir nemalonumus. Bet jei duona buvo juoda, tai pranašystė bus atvirkščia. Jei sapnuojate sužiedėjusią duoną, reiškia, kad pasitiksite rimtas nelaimes, bet viskas baigsis gerai. Jei sapnuojate, kad kepate duoną, jūsų meilė gerumui jums duos daug paguodos.

Lemtis.net

Sapnuoti baltą duona turtingiems - reiškia turtus ir garbę;

Sapnininkastau.lt

kasdieniniai rūpesčiai. Panašios reikšmes Duona .

Sapnuoti.lt

Valgyti baltą - išteklius ir pasitenkinimasJuodą - skurdasŠiltą - ligaSeną - turi priešųRiekti - valdinių neištikimumasMatyti kepant - klotisKepti - sumanymai įvyksNešti - žala.

Sapnininkas2.lt

Valgyti baltą - išteklius ir pasitenkinimas;juodą - skurdas;šiltą - liga;seną - turi priešų;riekti - valdinių neištikimumas;matyti kepant - klotis;kepti - sumanymai įvyks;nešti - žala.Duona - sėkmė, turtas Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Duona – Valgyti baltą – išteklius ir pasitenkinimas; Juodą – skurdas; Šiltą – liga; Seną – turi priešų; Riekti – valdinių neištikimumas; Matyti kepant – klotis; Kepti – sumanymai įvyks; Nešti – žala.

Sapnai.eu

Valgyti baltą – išteklius ir pasitenkinimas; juodą – skurdas; šiltą – liga; seną – turi priešų; riekti – valdinių neištikimumas; matyti kepant – klotis; kepti – sumanymai įvyks; nešti – žala.