vardo reikšmė

pistoletas

Manosapnai.lt

Jeigu sapnuojate pistoletą, - turėsite įvairių rūpesčių. Sapne regėti savo pistoletą reiškia, kad jūsų padėtis pablogės. Sapnuoti, kad šaunate iš pistoleto - pavydas ir apgaulė. Sapne matyti, kad Šauna į jus, reiškia pyktį. Jeigu sapne girdite pokalbį apie pistoletą, vadinasi, pasiseks sužlugdyti planus, kurie galėjo jums pakenkti.

Sapnininkas2.lt

Jeigu sapnuojate pistoletą - turėsite įvairių rūpesčių;sapne regėti savo pistoletą - pablogėjimas, bendravimo prasme, kitų akyse prarasit autoritetą;sapnuoti, kad šaunate iš pistoleto - pavydas ir apgaulė;sapne matyti, kad šauna į Jus, reiškia pyktį;jeigu sapne girdite pokalbį apie pistoletą, vadinasi, pasiseks sužlugdyti planus, kurie galėjo Jums pakenkti. jeigu šaudyti juo - geri dalykai. jeigu regėti jį - pyktis Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Pistoletas (Pištalietas) – Jeigu sapnuojate pistoletą – turėsite įvairių rūpesčių; sapne regėti savo pistoletą – pablogėjimas, bendravimo prasme, kitų akyse prarasit autoritetą; sapnuoti, kad šaunate iš pistoleto – pavydas ir apgaulė; sapne matyti, kad šauna į Jus, reiškia pyktį; jeigu sapne girdite pokalbį apie pistoletą, vadinasi, pasiseks sužlugdyti planus, kurie galėjo Jums pakenkti.