vardo reikšmė

skaityti

Manosapnai.lt

Jeigu sapnuojate, kad skaitote, vadinasi, pasižymėsite kažkokiame darbe, kuris atrodė labai sunkus. Sapne skaityti neaiškų ir nerišlų tekstą reiškia, kad jums gresia nusivylimas ir nerimas. Jeigu sapnuojate, kad skaitote poezijos rinkinį ir jums jis labai patinka, vadinasi, jūsų sugebėjimai bus įvertinti. Knygas skaityti - jums dar daug ko reikia išmokti. Mokslininkų raštai - būsite naudingai užsiėmę. Skaityti raštus - sėkmė ir žinios. Dienoraštį - geras gyvenimas. Meilės laiškus skaityti - tuščios viltys. Skaityti akinius užsidėjus - būsite apkalbėti. Jeigu sapne skaito kiti žmonės, - turite gerų draugų; jūsų ateitis aprūpinta. Sapne siūlyti ką nors paskaityti draugams reiškia, kad jūs nuolat gilinate savo literatūrines žinias.

Sapnininkastau.lt

gera ateitis. Panašios reikšmes Fotografuoti jame ką sėti Pieva Salotos Dūdelė Cerkvė Gėrybė Dobilai Banginis Gerumas Gulėjimas Jaunamartė Pačiam save garbinti Garbingu būti Kailiai Marios, jose plaukti Taukus tirpinti ar valgyti Karas Svetimoteriauti Strazdas .

Sapnuoti.lt

Jei sapnuojate, kad skaitote romaną, apsakymą ar kokį kitą malonų kūrinį, reiškia, kad jūs per daug fantazuojate. Jei sapnuojate, kad skaitote garsiai, reiškia: mažiau plepėkite.

Sapnininkas.com

Sapne šis simbolis reiškia atvirumą, žinių troškimą ir kritišką savęs vertinimą.