vardo reikšmė

alchemikas

Manosapnai.lt

Sapnuoti, kad esate alchemikas, reiškia, kad gyvenate iliuzijomis.

Sapnininkastau.lt

Sapnuoti, kad esate alchemikas, reiškia, kad gyvenate iliuzijomis. Panašios reikšmes Blondinas Beretė Blondinė Derlius Bajoras Areštas Belangė, kalėjimas Apakintas Apiplyšęs Baronas Beviltiškumas Baras Basas Apversti Infarktas Bejėgiškumas Beviltiškumas Baras Batsiuvys Ambicijos .

Sapnuoti.lt

Sapnuoti, kad esate alchemikas, reiškia, kad gyvenate iliuzijomis.

Sapnininkas2.lt

Sapnuoti, kad esate alchemikas, reiškia, kad gyvenate iliuzijomis. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Pažintis su alchemiku — galite pakliūti į situaciją, kuri atitrauks nuo pagrindinio darbo, nesulauks šeimos, draugų pritarimo. Merginai šis sapnas gali reikšti ir pagundą, kuri nuves klystkeliais. Pačiam būti alchemiku — raginimas neprarasti pusiausvyros, ypač lemiamais momentais. Šis sapnas gali reikšti ir pernelyg didelį patiklumą, neigiamą švaistūnų, pagyrūnų įtaką. Būkite atidūs: pažintims, permainoms labai nepalankus laikas. Jei sapnuojate, kad alchemikas pagamino ir padovanojo jaunystės eliksyrą, kils noras pralenkti kitus ir pasipelnyti. Sis sapnas gali būti ir perspėjimas, jog realiau vertintumėte savo gyvenimą, sugebėjimus, patirtį.

Sapnai.eu

Sapnuoti, kad esate alchemikas, reiškia, kad gyvenate iliuzijomis.

Sapnininkas.com

Alchemija yra slaptosios magijos sritis. Ji simbolizuoja mistines jėgas, pasitelkiamas mąstant, jausmams ir veiksmams sutaurinti.