vardo reikšmė

inkstai

Manosapnai.lt

Sapne regėti savo inkstus reiškia rimtą ligą arba nemalonumus Šeimoje. Jeigu sapnuojate, kad inkstai nebefunkcionuoja, - laukite sensacijos ir nuostolių. Pjaustyti inkstus - pateksite į priešų pinkles. Sapne valgyti troškintus inkstus reiškia, kad kažkoks asmuo įsibraus į jūsų gyvenimą ir išardys jūsų šeimą.

Sapnininkastau.lt

vyrams Panašios reikšmes Inkstai Glausti kitos lyties mylimą asmenį prie savęs Kūnas nuogas Lakūnas Raitelis Husaras Pilna tabokinė Barzda Gandras Karolius dovanoti ar gauti dovanų Pypkė Bukmedis Erotinis šuo Deivė Ėgliai Cimbolai Anketa Jaunikaitis Dažymas Amuletas .

Sapnuoti.lt

Valgyti inkstus - būk santūrus dėl sveikatosPjaustyti - priešų pinklėsŠiaip sapnuoti inkstus vyrams - susitikimas su nemėgstamu žmogumi, moterims - pažeminimas ar gėda.

Sapnininkas2.lt

Valgyti inkstus - būk santūrus dėl sveikatos;pjaustyti - priešų pinklės;šiaip sapnuoti inkstus vyrams - susitikimas su nemėgstamu žmogumi, moterims - pažeminimas ar gėda. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Inkstai – Valgyti inkstus – būk santūrus dėl sveikatos; pjaustyti – priešų pinklės; šiaip sapnuoti inkstus vyrams – susitikimas su nemėgstamu žmogumi, moterims – pažeminimas ar gėda.

Sapnai.eu

Valgyti inkstus – būk santūrus dėl sveikatos; pjaustyti – priešų pinklės; šiaip sapnuoti inkstus vyrams – susitikimas su nemėgstamu žmogumi, moterims – pažeminimas ar gėda.

Sapnininkas.com

Šio sapno pagrindas gali būti tikras negalavimas ar nesveikas organas. Dažnai inkstai, kaip sapno simbolis, reiškia dvasinių transformacijų procesus. Jie gali būti siejami su saviraiškos problema, taip pat su poreikių bei norų patenkinimu.