vardo reikšmė

varlė

Manosapnai.lt

Regėti varles reiškia, kad greitai baigsis džiaugsmas ir nedidelės pajamos. Jeigu moteris sapnuoja didelę varlę, vadinasi, jos laukia vedybos su našliu, kuris turi vaikų. Varlės pievoje - malonus, sąžiningas draugas. Jeigu sapnuojate varles baloje, vadinasi, geriems draugams padedant įveiksite nelaimę. Varles savo namuose regėti - būsite turtingi. Su varlėmis sapne kalbėtis - būsite laimingi ir gerbiami jeigu sapne girdite varlių kvarkimą, - greitai važiuosite aplankyti draugų, bet ši kelionė jums nesuteiks džiaugsmo. Jeigu sapne pagavote varlę, vadinasi, netausojate savo sveikatos. Varles užmušinėti - bergždžias darbas, be to, patys sau pakenksite. Jas valgyti - pasieksite aukštą gyvenimo lygį.

Lemtis.net

Sapnuoti daug varlių - netikėtas turtas.

Sapnininkastau.lt

pinklės ir be trukdymo reikės jas pergyventi. Panašios reikšmes Inkstai Dantų šepetėlis Augalas .

Sapnuoti.lt

Varlė yra nemokšiškumo, apkalbų, plepumo ir netaktiškumo simbolis: vaikščiojate visiems pasakodamas apie savo reikalus ir nepastebite, kad tai kenkia jūsų interesams. Sapnuoti varlę, o blogiau – girdėti varles kurkiant reiškia, kad sapnuojantysis yra apsuptas asmenų, kurie jam pataikauja ir dumia akis, turėdami tikslą sužlugdyti jį naudodamiesi jo patiklumu.

Sapnininkas2.lt

Regėti jas - pasisekimas;mušti - kenki sau pats;valgyti - pasieksi aukštą būvį;girdėti jų kurkimą - geros žinios. jeigu užmušti - bergždžias darbas jeigu namuose - turtas jeigu girdėti kurkiant - reikia saugotis apgavystės , pagyrimų; galite važiuoti į kelionę, susitikti su draugais, nesidžiaugsite jeigu pievoje - malonus darbas jeigu su jomis kalbėtis - laimė, garbė jeigu baloje - įveiksite nelaimes, juk pasaulis ne be gerų žmonių jeigu pagauti - saugokite sveikatą jeigu moteriai - vedybos su našliu jeigu regėti - nusivylimai, džiaugsmo praradimas, mažėjančios pajamos Varlė - nepastovumas, paslėptas grožis. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Varlės – Regėti jas – pasisekimas; mušti – kenki sau pats; valgyti – pasieksi aukštą būvį; girdėti jų kurkimą – geros žinios.

Sapnai.eu

Regėti jas – pasisekimas; mušti – kenki sau pats; valgyti – pasieksi aukštą būvį; girdėti jų kurkimą – geros žinios.

Sapnininkas.com

Varles beveik visada sapnuoja merginos ir moterys, o vyrai jas sapnuoja labai retai. Varlės reikšmė sapne tokia pat kaip ir brolių Grimų pasakoje apie varlių karalių. Joje šalta gliti varlė virto nuostabiai gražiu princu, kai princesė, vykdydama savo tėvo karaliaus įsakymą, ją pamaitino ir sušildė savo lovoje. Šaltas abstraktus seksualumas tik tada perauga į tikrą jausmą, kai jį sušildo dvasinis ryšys su partneriu.