vardo reikšmė

Šmėkla

Manosapnai.lt

Sapnuoti baltai apsirengusią šmėklą reiškia, kad jūs per daug fantazuojate, ir tai jums pakenks. Jei sapnuojate juodai apsirengusią ir baisią šmėklą, reiškia, kad jums gresia didelis pavojus.

Sapnininkastau.lt

Šmėklą matyti – nuliūdimą ir išgąstį. Šmėklą baltą matyti – gerą ir laimingą nuotykį. Pačiam būti su šmėklos juodais rūbais – saugokis netikėtos mirties. Daug šmėklų matyti – nuliūdimą ir nemalonumus. Panašios reikšmes Šmėkla Garbę atiduoti Kanapes sėti ar rinkti Varškę valgyti Vasarai baigiantis Juoktis Dantistas Pasibjaurėjimas Šermukšnis su uogomis Draugas Garbė Burna Figūra Eglė Gitara Genys Dėžės Bokštas Bobos Jaunikaitis .

Sapnuoti.lt

Šmėklą matyti - nuliūdimą ir išgąstįŠmėklą baltą matyti - gerą ir laimingą nuotykįPačiam būti su šmėklos juodais rūbais - saugokis netikėtos mirtiesDaug šmėklų maryti - nuliūdimą ir nemalonumus.

Sapnininkas2.lt

Šmėklą maryti - nuliūdimą ir išgąstį: šmėklą baltą matyti - gerą ir laimingą nuotykį. Pačiam būti su šmėklos juodais rūbais - saugokis netikėtos mirties;daug šmėklų maryti - nuliūdimą ir nemalonumus. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Šmėkla – Šmėklą maryti – nuliūdimą ir išgąstį: šmėklą baltą matyti – gerą ir laimingą nuotykį. Pačiam būti su šmėklos juodais rūbais – saugokis netikėtos mirties; daug šmėklų maryti – nuliūdimą ir nemalonumus.

Sapnai.eu

Šmėklą maryti – nuliūdimą ir išgąstį: šmėklą baltą matyti – gerą ir laimingą nuotykį. Pačiam būti su šmėklos juodais rūbais – saugokis netikėtos mirties; daug šmėklų maryti – nuliūdimą ir nemalonumus.