vardo reikšmė

laukas

Manosapnai.lt

Jeigu sapnuojate lauką, vadinasi, laukia laiminga sąjunga su artimaisiais ir puikios perspektyvos ateityje. Sapne vaikščioti po lauką ir gėrėtis gamta reiškia didelį džiaugsmą. Sapne regėti žaliuojantį lauką arba lauką su prinokusiais javais kaimo žmogui reiškia didžiulį derlių, o kitiems - laimingą gyvenimo periodą. Sapne regėti potvynio apsemtą lauką reiškia nusivylimą ir nepagydomą ligą. Sapnuoti suartą lauką - nesėkmės. Jeigu sapnuojate, kad įdirbate lauką sėjai, - įgysite didelius turtus. Sapne regėti moterį, dirbančią lauke, reiškia turto netekimą ir nusigyvenimą. Sapne regėti nupjautą žolę lauke reiškia, kad greitu laiku pasieksite gerovės, o kelias į garbingą padėtį visuomenėje bus trumpas ir tiesus. Kiškius laukuose Šaudyti - pasiseks medžioklė. Lauke kvapo neatgauti - galite susirgti.

Sapnininkastau.lt

Lauke dirbti dėl sėjimo – per didelį rūpestį įgysi didelius turtus. Vaikščioti po lauką ir gėrėtis gamta – didelį džiaugsmą. Moterį lauką ariančią matyti – nusigyvenimą. Laukuose kiškius šaudyti – didelį pasisekimą medžioklėje. Išėjus iš trobos į lauką kvapo neatgauti – sunkią ir ilgą ligą. Panašios reikšmes Gelbėjimo valtis Bjaurėjimasis Depozitas Botagas Elektrinė Bobos Daržininkas Bankas Arena Griuvėsiai Dujos Bala Augalai Kaladė Tepalas Paklysti Darbas Kontora Figūra Eskalatorius .

Sapnuoti.lt

Lauke dirbti dėl sėjimo - per didelį rūpestį įgysi didelius turtusVaikščioti po lauką ir gėrėtis gamta - didelį džiaugsmąMoterį lauką ariančią matyti - nusigyvenimąLaukuose kiškius šaudyti - didelį pasisekimą medžioklėjeIšėjus iš trobos į lauką kvapo neatgauti - sunkią ir ilgą ligą.

Sapnininkas2.lt

Lauke dirbti dėl sėjimo - per didelį rūpestį įgysi didelius turtus;vaikščioti po lauką ir gėrėtis gamta - didelį džiaugsmą;moterį lauką ariančią matyti - nusigyvenimą;laukuose kiškius šaudyti - didelį pasisekimą medžioklėje;išėjus iš trobos į lauką kvapo neatgauti - sunkią ir ilgą ligą.Laukas - geras uždarbis Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Laukas – Lauke dirbti dėl sėjimo – per didelį rūpestį įgysi didelius turtus; vaikščioti po lauką ir gėrėtis gamta – didelį džiaugsmą; moterį lauką ariančią matyti – nusigyvenimą; laukuose kiškius šaudyti – didelį pasisekimą medžioklėje; išėjus iš trobos į lauką kvapo neatgauti – sunkią ir ilgą ligą.

Sapnai.eu

Lauke dirbti dėl sėjimo – per didelį rūpestį įgysi didelius turtus; vaikščioti po lauką ir gėrėtis gamta – didelį džiaugsmą; moterį lauką ariančią matyti – nusigyvenimą; laukuose kiškius šaudyti – didelį pasisekimą medžioklėje; išėjus iš trobos į lauką kvapo neatgauti – sunkią ir ilgą ligą.

Sapnininkas.com

Sapnų kalboje laukas dažniausiai laikytinas veiklos lauku. Jis simbolizuoja uždavinių ir interesų sritį. Siauresne prasme jis rodo moterišką seksualumą. Apdirbtas, derlingas, žaliuojantis ir žydintis laukas yra iš esmės geras ženklas. O dirvonuojantis, apaugęs piktžolėmis nederlingas laukas pabrėžia šio simbolio neigiamą reikšmę. Gali būti, kad kažkam nerūpi jo interesai.