vardo reikšmė

balandžiai

Sapnininkastau.lt

Regėti ant stogo – malonios žinios. Regėti skraidant – patirti džiaugsmo. Gaudyti – praradimas; pjauti – netekti tikro draugo. Valgyti – šeimos nemalonumai; lesinti – padaryti kam nors gera. Sapne matyti baltą balandį yra ženklas džiaugsmo ir sėkmės toje srityje, kuri susijusi su darbine veikla, meilės srityje tai yra bloga pranašystė: jūs rėžiate sparną aplink vieną asmenį, bet tai yra veltui gaištamas laikas; girdėti juos sapne burkuojant – pasisekimas meilėje. Panašios reikšmes Balandžiai .

Sapnuoti.lt

Regėti ant stogo - malonios žiniosRegėti skraidant - patirti džiaugsmoGaudyti - praradimasPjauti - netekti tikro draugoValgyti - šeimos nemalonumaiLesinti - padaryti kam nors geraSapne matyti baltą balandį yra ženklas džiaugsmo ir sėkmės toje srityje, kuri susijusi su darbine veikla, meilės srityje tai yra bloga pranašystė - jūs rėžiate sparną aplink vieną asmenį, bet tai yra veltui gaištamas laikas girdėti juos sapne burkuojant - pasisekimas meilėje.lesinti - padaryti kam nors geraSapne matyti baltą balandį yra ženklas džiaugsmo ir sėkmės toje srityje, kuri susijusi su darbine veikla, meilės srityje tai yra bloga pranašystė - jūs rėžiate sparną aplink vieną asmenį, bet tai yra veltui gaištamas laikas girdėti juos sapne burkuojant - pasisekimas meilėje.

Sapnininkas2.lt

Regėti ant stogo - malonios žinios;regėti skraidant - patirti džiaugsmo;gaudyti - praradimas;pjauti - netekti tikro draugo;valgyti - šeimos nemalonumai;lesinti - padaryti kam nors gera;sapne matyti baltą balandį yra ženklas džiaugsmo ir sėkmės toje srityje, kuri susijusi su darbine veikla, meilės srityje tai yra bloga pranašystė: jūs rėžiate sparną aplink vieną asmenį, bet tai yra veltui gaištamas laikas;girdėti juos sapne burkuojant - pasisekimas meilėje. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Balandžiai (Paukščiai, balandziai, balandis) – Regėti ant stogo – malonios žinios; Regėti skraidant – patirti džiaugsmo; Gaudyti – praradimas; Pjauti – netekti tikro draugo; Valgyti – šeimos nemalonumai; Lesinti – padaryti kam nors gera; Sapne matyti baltą balandį yra ženklas džiaugsmo ir sėkmės toje srityje, kuri susijusi su darbine veikla, meilės srityje tai yra bloga pranašystė: jūs rėžiate sparną aplink vieną asmenį, bet tai yra veltui gaištamas laikas; Girdėti juos sapne burkuojant – pasisekimas meilėje.

Sapnai.eu

Regėti ant stogo – malonios žinios; regėti skraidant – patirti džiaugsmo; gaudyti – praradimas; pjauti – netekti tikro draugo; valgyti – šeimos nemalonumai; lesinti – padaryti kam nors gera; sapne matyti baltą balandį yra ženklas džiaugsmo ir sėkmės toje srityje, kuri susijusi su darbine veikla, meilės srityje tai yra bloga pranašystė: jūs rėžiate sparną aplink vieną asmenį, bet tai yra veltui gaištamas laikas; girdėti juos sapne burkuojant – pasisekimas meilėje.