vardo reikšmė

basas

Manosapnai.lt

Sapnuoti, kad esate basas, arba matyti ką nors basą reiškia finansinius sunkumus, kurie pastatys jus į keblią padėtį.

Sapnininkastau.lt

Sapnuoti, kad esate basas, arba matyti ką nors basą reiškia finansinius sunkumus, kurie pastatys jus į keblią padėtį. Nepatogia avalyne sapne avėti ir ją nusiauti – beviltiškos pastangos pataisyti reikalus. Panašios reikšmes Basas Diržas Bažnyčia Areštas Cementas Kultuvę Atleidimas Bitės Bokštas Krautuvė, parduotuvė Ėdžios Dievas Apversti Svarstyklės Bučiuoti Agonija Smilkalai Džiaugsmas Dėžės Emigrantas .

Sapnuoti.lt

Sapnuoti, kad esate basas, arba matyti ką nors basą reiškia finansinius sunkumus, kurie pastatys jus į keblią padėtįNepatogia avalyne sapne avėti ir ją nusiauti - beviltiškos pastangos pataisyti reikalus.

Sapnininkas2.lt

Sapnuoti, kad esate basas, arba matyti ką nors basą reiškia finansinius sunkumus, kurie pastatys jus į keblią padėtį;nepatogia avalyne sapne avėti ir ją nusiauti - beviltiškos pastangos pataisyti reikalus. jeigu vaikščioti basam - nesiseks darbas jeigu avėti nepatogią avalynę ir ją nusiauti - beviltiškos pastangos pataisyti reikalus Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Basas – Sapnuoti, kad esate basas, arba matyti ką nors basą reiškia finansinius sunkumus, kurie pastatys jus į keblią padėtį; Nepatogia avalyne sapne avėti ir ją nusiauti – beviltiškos pastangos pataisyti reikalus.

Sapnai.eu

Sapnuoti, kad esate basas, arba matyti ką nors basą reiškia finansinius sunkumus, kurie pastatys jus į keblią padėtį; nepatogia avalyne sapne avėti ir ją nusiauti – beviltiškos pastangos pataisyti reikalus.