vardo reikšmė

kariuomenė

Manosapnai.lt

Jei kariuomenė iškilmingai žygiuoja sapne - galimas valstybės perversmas. Kariuomenę, einančią į karą, sapnuoti, - vargai ir sunkumai. Sapnuoti bešaudančią ir ant gražių arklių jojančią kariuomenę - laiminga ateitis, džiaugsmas. Jeigu kariuomenė priešus nugali - džiaugsmas, geri laikai jei ji nugalėta - vargas ir ligos aplankys jūsų namus. Kalbėtis su kariuomenės vadais - būsite paaukštinti tarnyboje.

Sapnininkastau.lt

Matyti einant į karo lauką – nusiminimą ir sunkius vargus. Kariuomenę matyti priešus pergalint – didelį džiaugsmą. Kariuomenę šaudant į priešų pusę matyti – gerą ir laimingą ateitį. Su kariuomenės vadais kalbėtis – greit gausi paaukštinimą. Kariuomenę raitą ant gražių arklių matyti – didelį džiaugsmą. Pačiam būti kariuomenėje – didelį pasitenkinimą. Panašios reikšmes Bobos Fakelas Galvažudys Smėlis Pati nėščia Šukavimas Dušas Brokas Daržas Gramofonas Išleistuvės Grėbti Figūra Eglė Gitara Genys Dėžės Bokštas Jaunikaitis Ėdžios .

Sapnuoti.lt

Matyti einant į karo lauką - nusiminimą ir sunkius vargusKariuomenę matyti priešus pergalint - didelį džiaugsmąKariuomenę šaudant į priešų pusę matyti - gerą ir laimingą ateitįSu kariuomenės vadais kalbėtis - greit gausi paaukštinimąKariuomenę raitą ant gražių arklių matyti - didelį džiaugsmąPačiam būti kariuomenėje - didelį pasitenkinimą.

Sapnininkas2.lt

Matyti einant į karo lauką - nusiminimą ir sunkius vargus;kariuomenę matyti priešus pergalint - didelį džiaugsmą;kariuomenę šaudant į priešų pusę matyti - gerą ir laimingą ateitį;su kariuomenės vadais kalbėtis - greit gausi paaukštinimą;kariuomenę raitą ant gražių arklių matyti - didelį džiaugsmą;pačiam būti kariuomenėje - didelį pasitenkinimą. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Kariuomenė – Matyti einant į karo lauką – nusiminimą ir sunkius vargus; kariuomenę matyti priešus pergalint – didelį džiaugsmą; kariuomenę šaudant į priešų pusę matyti – gerą ir laimingą ateitį; su kariuomenės vadais kalbėtis – greit gausi paaukštinimą; kariuomenę raitą ant gražių arklių matyti – didelį džiaugsmą; pačiam būti kariuomenėje – didelį pasitenkinimą.

Sapnai.eu

Matyti einant į karo lauką – nusiminimą ir sunkius vargus; kariuomenę matyti priešus pergalint – didelį džiaugsmą; kariuomenę šaudant į priešų pusę matyti – gerą ir laimingą ateitį; su kariuomenės vadais kalbėtis – greit gausi paaukštinimą; kariuomenę raitą ant gražių arklių matyti – didelį džiaugsmą; pačiam būti kariuomenėje – didelį pasitenkinimą.

Sapnininkas.com

Dažniausiai kareivių ar karinės įrangos vaizdiniai sapne simbolizuoja siekimą išreikšti save, susireikšminti, nuotykių troškimą. Taip pat šiuo simboliu gali būti išreikštas nebrandus vyriškumas ir agresyvumas. Jeigu sapnuojančiajam nemalonus šis vaizdinys, vadinasi, jis stengiasi šių savybių atsikratyti ir bandyti siekti pozityvių gyvenimo tikslų.