vardo reikšmė

Rūsys

Manosapnai.lt

Rūsį sapnuoti - juokai sapne regėti rūsį moteriai reiškia ligas ir išsiskyrimą su mylimuoju. Lipti į rūsį - būsite laimingi. Jeigu sapne regite, kaip kiti lipa į rūsį, - būsite apsaugoti nuo priešų. Sapne būti šaltame rūsyje reiškia, kad jus kankins abejonės. Prarasite pasitikėjimą viskuo, kankins bloga nuojauta, kurios nesugebėsite atsikratyti. Būti uždarytam rūsyje - gali užklupti liga. Šis sapnas gali reikšti ir nuosavybės netekimą. Jeigu sapnuojate rūsį, pilną vyno statinių, vadinasi, gausite pelno iš rizikingo biznio. Jeigu šį sapną regi mergina, - jos laukia vedybos su spekuliantu arba kortuotoju. Sapnuoti kad rūsyje yra žmonių - nelaimė. Jeigu sapne rūsyje pasirodo miręs brolis - įspėjimas, kad laukia keblumai kurių, pasitelkę valią ir energiją, galite išvengti. Sapne rūsyje ko nors ieškoti ir nieko nerasti -

Sapnininkastau.lt

Lipti į jį – laimė. Ieškoti jame ir nieko negalėti rasti – liga. Regėti kitus lipant į jį – esi apsaugotas nuo priešų. Panašios reikšmes Laiptai Mūras Lipimas Beržas Apžvalgos bokštelis Bokštas Deimantas Birža Dūmai Dobilai Bedugnė Galvijai Bangolaužis Diena Duobė Akušerė tavo paties geras derlius Gimdyti Indai Jaunimas .

Sapnuoti.lt

Lipti į jį - laimėIeškoti jame ir nieko negalėti rasti - ligaRegėti kitus lipant įjį - esi apsaugotas nuo priešų.

Sapnai.com

Rūsys – Lipti į jį. – laimė, ieškoti jame ir nieko negalėti rasti – liga, regėti kitus lipant įjį – esi apsaugotas nuo priešų.

Sapnai.eu

Lipti į jį. – laimė, ieškoti jame ir nieko negalėti rasti – liga, regėti kitus lipant įjį – esi apsaugotas nuo priešų.