vardo reikšmė

apelsinas

Manosapnai.lt

Jei sapnuojate apelsiną, reiškia, kad sutiksite puikią ir gailestingą moterį, kuri jums padės tuo momentu, kai jums pagalbos labai reikės.

Sapnuoti.lt

Jei sapnuojate apelsiną, reiškia, kad sutiksite puikią ir gailestingą moterį, kuri jums padės tuo momentu, kai jums pagalbos labai reikės.

Sapnininkas2.lt

Jeigu sapnuojate apelsinų medžius ir prinokusius vaisius - tai Jūsų sveikata bus gera, be to, laukia ir maloni romantiška aplinka;jeigu sapnuojat puikius apelsinus medžio viršūnėje - meilės rūpesčiai;valgyti apelsinus - artimųjų arba draugo liga, tačiau gali reikšti ir nepasitenkinimo atmosferą;valgyti apelsiną ir jausti malonų skonį - verslo ar kitų reikalų pasisekimas;jeigu sapne apelsinai prinokę, aromatingi, vadinasi, laimė nuo Jūsų nusisuks;kitus vaišinti apelsinais - teks kažkam paskolinti pinigų ar gali reikšti nuostolius netikėtus;lupti apelsiną - meilė ar naujos pažintys;jeigu sapnuojate, kad žmona ar tiesiog draugas prašo nupirkti apelsinų, ir matote, kaip ji (jis) juos valgo - nemalonūs reikalai susitvarkys ir Jūs gausite pelno;jeigu sapne Jūs paslydote ant apelsino žievės - dažniausiai reiškia nelaimę ar net artimųjų ar draugo mirtį. jeigu medyje - meilės rūpesčiai jeigu raškyti - tolima laimė jeigu lupti - meilė jeigu valgyti - bergždžias darbas; saugokitės ligos jeigu prinokęs - vilčių išsipildymas jeigu skinate ar valgote - pavyks greitai pasiekti tikslą. Apelsinas - greitas pasveikimas. Papildyti šio sapno reikšmę