vardo reikšmė

pagimdyti

Manosapnai.lt

Kūdikį - panoms didelę nemalonę iš vyrų, o vedusiai moteriai - didelį džiaugsmą. Ligoniui gimti iš naujo - didelę sveikatą. Vargšui žmogui iš naujo gimti- didelį pasisekimą gyvenime, turtuoliams - nuliūdimą ir nepasisekimus.

Sapnininkastau.lt

Kūdikį – panelėms didelę nemalonę iš vyrų, o vedusiai moteriai – didelį džiaugsmą. Ligoniui gimti iš naujo – didelę sveikatą. Vargšui žmogui iš naujo gimti- didelį pasisekimą gyvenime, turtuoliams – nuliūdimą ir nepasisekimus. Panašios reikšmes Pagimdyti .

Sapnuoti.lt

Kūdikį - panelėms didelę nemalonę iš vyrų, o vedusiai moteriai - didelį džiaugsmąLigoniui gimti iš naujo - didelę sveikatąVargšui žmogui iš naujo gimti- didelį pasisekimą gyvenime, turtuoliams - nuliūdimą ir nepasisekimus.

Sapnininkas2.lt

kūdikį - panoms didelę nemalonę iš vyrų, o vedusiai moteriai - didelį džiaugsmą. Ligoniui gimti iš naujo - didelę sveikatą. Vargšui žmogui iš naujo gimti- didelį pasisekimą gyvenime, turtuoliams - nuliūdimą ir nepasisekimus. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Pagimdyti – kūdikį – panoms didelę nemalonę iš vyrų, o vedusiai moteriai – didelį džiaugsmą. Ligoniui gimti iš naujo – didelę sveikatą. Vargšui žmogui iš naujo gimti- didelį pasisekimą gyvenime, turtuoliams – nuliūdimą ir nepasisekimus.

Sapnai.eu

kūdikį – panoms didelę nemalonę iš vyrų, o vedusiai moteriai – didelį džiaugsmą. Ligoniui gimti iš naujo – didelę sveikatą. Vargšui žmogui iš naujo gimti- didelį pasisekimą gyvenime, turtuoliams – nuliūdimą ir nepasisekimus.