vardo reikšmė

atleidimas

Manosapnai.lt

Sapne prašyti atleidimo už nebūtas kaltes - susirūpinsite savo reikalais, bet galų gale viskas susitvarkys. Jeigu sapnuojate, kad nusikaltote ir prašote atleidimo, vadinasi, siekdami sėkmės pašalinsite visas kliūtis. Nuodėmių atleidimas sapne - ką nors sugėdysite ir pats degsite iš gėdos. Sapne gauti kieno nors atleidimą reiškia, kad po didelių nesėkmių ateis klestėjimo laikas. Sapnuoti, kad atleidžiate prasikaltusiems vaikams - sėkmė ir užtarimas. Sapne regėti atlaidų žmogų, nors jis ir yra užgauliojamas, - nepasisekimas mugėje arba nuostoliai.

Sapnininkastau.lt

Atleidimas – Matyti sapne, iš šono, nuodėmių atleidimą – ką nors sugėdysite ir pats degsite iš gėdos;

Sapnininkas2.lt

Matyti sapne, iš šono, nuodėmių atleidimą - ką nors sugėdysite ir pats degsite iš gėdos;sapne gauti kieno nors atleidimą reiškia, kad po didelių nesėkmių ateis klestėjimo laikas;sapnuoti, kad kam nors Jūs atleidžiate, reiškia, kad jūsų gera širdis ir jūsų inteligentiškumas padės jums toli nueiti;sapnuoti, kad atleidžiate prasikaltusiems vaikams - sėkmė ir užtarimas;sapne regėti atlaidų žmogų, nors jis ir yra užgauliojamas - nepasisekimas, nuostoliai. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Atleidimas (dovanoti) – Matyti sapne, iš šono, nuodėmių atleidimą – ką nors sugėdysite ir pats degsite iš gėdos; sapne gauti kieno nors atleidimą reiškia, kad po didelių nesėkmių ateis klestėjimo laikas; sapnuoti, kad kam nors Jūs atleidžiate, reiškia, kad jūsų gera širdis ir jūsų inteligentiškumas padės jums toli nueiti; sapnuoti, kad atleidžiate prasikaltusiems vaikams – sėkmė ir užtarimas; sapne regėti atlaidų žmogų, nors jis ir yra užgauliojamas – nepasisekimas, nuostoliai.

Sapnai.eu

Sapnuoti, kad kam nors atleidžiate, reiškia, kad jūsų gera širdis ir jūsų inteligentiškumas padės jums toli nueiti.