vardo reikšmė

amazonė

Manosapnai.lt

Amazonę sapnuoti - neramios moters žabangai, intrigos.

Sapnininkastau.lt

Sapnuoti senovės kovotojas arba apskritai jojančias moteris – reiškia, kad žmona (vyras) ar jūsų draugė (draugas) jus valdo. Panašios reikšmes Amazonės Aukojimas Griūtis Bičiulis Grėbti Daržas Dangaus šviesuliai Būrys Badas Baldai Mėšlas Alksnynas Dildė Daiktai Derlius Bajoras Areštas Gaidys Guvernantė Burna .

Sapnuoti.lt

Sapnuoti senovės kovotojas arba apskritai jojančias moteris - reiškia, kad žmona (vyras) ar jūsų draugė (draugas) jus valdo.

Sapnininkas2.lt

Sapnuoti senovės kovotojas arba apskritai jojančias moteris - reiškia, kad žmona (vyras) ar jūsų draugė (draugas)jus valdo.Amazonė - neištikimybė meilėje Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Amazonė – Sapnuoti senovės kovotojas arba apskritai jojančias moteris – reiškia, kad žmona (vyras) ar jūsų draugė (draugas)jus valdo.

Sapnai.eu

Sapnuoti senovės kovotojas arba apskritai jojančias moteris – reiškia, kad žmona (vyras) ar jūsų draugė (draugas)jus valdo.

Sapnininkas.com

Sapnai apie amazones liudija įtemtus lyčių santykius. Tokiais atvejais vyro ir moters santykius dažnai temdo baiė ir seksualinė prievarta.