vardo reikšmė

kartuvės

Manosapnai.lt

Jeigu sapnuojate, kad jūsų draugą pakaria, -jums gresia nelaimė; išspręskite svarbų klausimą ir atkakliai ginkite savo idėjas. Jeigu sapne pakaria jūsų priešą, - sėkmė lydės visuose reikaluose. Jeigu jauna moteris sapnuoja, kad pakaria jos mylimąjį, - tai ji ištekės už neprincipingo žmogaus. Pakaruoklį sapnuoti - saugokitės ugnies, ginklo ir vandens. Pakaruoklį sumušti, dalyvauti korime - netikėta skriauda. Pakaruoklį išimti iš kilpos, jį gaivinti - jūsų geri darbai sulauks atlyginimo. Sapne regėti save kartuvėse reiškia, kad nukentėsite nuo piktų draugų. Jeigu jūs sapne išvengiate kartuvių, - įsigysite tai, ką norite. Pačiam sapne imti virvę ir norėti pasikarti - dėl plepumo turėsite gėdos.

Lemtis.net

Sapnuoti kartuves - perspėjimas apie artėjančius išbandymus.

Sapnininkastau.lt

Matyti – saugokis savo draugų, kad jie tavęs neįklampintų į vargus. Pakaruoklį matyti – didelį smurtą. Pakaruoklį išimti iš kilpos – gerą darbą padarysi. Būti pačiam pakaruokliu – greit įpulsi į nemalonumus. Paimti virvę ir norėti pasikarti – didelę gėdą turėsi per savo plepumą. Pakaruoklį sumušti – turėsi netikėtą skriaudą. Panašios reikšmes Giluma Dagius Diržas Drebulė Įdubimas Galvažudys Dėžės Smilkalai Dilgėlės Irklas Figūra Bobos Drebulė Kunigaikštis Vokietis Ėdžios Chuliganas Bamba Svarstyklės Instrumentai .

Sapnuoti.lt

Matyti - saugokis savo draugų, kad jie tavęs neįklampintų į vargusPakaruoklį matyti - didelį smurtąPakaruoklį išimti iš kilpos - gerą darbą padarysiBūti pačiam pakaruokliu - greit įpulsi į nemalonumusPaimti virvę ir norėti pasikarti - didelę gėdą turėsi per savo plepumąPakaruoklį sumušti - turėsi netikėtą skriaudą.

Sapnininkas2.lt

Matyti - saugokis savo draugų, kad jie tavęs neįklampintų į vargus;pakaruoklį matyti - didelį smurtą;pakaruoklį išimti iš kilpos - gerą darbą padarysi;būti pačiam pakaruokliu - greit įpulsi į nemalonumus;paimti virvę ir norėti pasikarti - didelę gėdą turėsi per savo plepumą;pakaruoklį sumušti - turėsi netikėtą skriaudą. jeigu pakariamas priešas - sėkmė jeigu išvengti - įsigijimas Jums reikalingą daiktą jeigu matyti - saugokis savo draugų, kad jie tavęs neįklampintų į vargus. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Kartuvės – Matyti – saugokis savo draugų, kad jie tavęs neįklampintų į vargus; pakaruoklį matyti – didelį smurtą; pakaruoklį išimti iš kilpos – gerą darbą padarysi; būti pačiam pakaruokliu – greit įpulsi į nemalonumus; paimti virvę ir norėti pasikarti – didelę gėdą turėsi per savo plepumą; pakaruoklį sumušti – turėsi netikėtą skriaudą.

Sapnai.eu

Matyti – saugokis savo draugų, kad jie tavęs neįklampintų į vargus; pakaruoklį matyti – didelį smurtą; pakaruoklį išimti iš kilpos – gerą darbą padarysi; būti pačiam pakaruokliu – greit įpulsi į nemalonumus; paimti virvę ir norėti pasikarti – didelę gėdą turėsi per savo plepumą; pakaruoklį sumušti – turėsi netikėtą skriaudą.