vardo reikšmė

koncertas

Manosapnai.lt

Koncertą sapnuoti ir girdėti ligoniams reiškia sveikatą, o sveikiems žmonėms - linksmą pokylį. Jeigu sapnuojate, kad klausotės puikaus koncerto, vadinasi, atėjo metas pasilinksminimams, o rašytojų laukia įdomus literatūrinis darbas. Dalykiškiems žmonėms šis sapnas pranašauja sėkmingą prekybą, jaunimui - tyrą palaimą ir ištikimybę. Jeigu sapnuojate, kad koncerte dalyvauja dainininkai ir baleto šokėjai, - susidursite su nedėkingais draugais ir nepageidaujamais palydovais. Komerciniai reikalai klostysis gerai. Sapnuoti koncertuojančius čigonus - perspėjimas, kad saugotumėtės apgavystės. Pačiam koncertuoti - būsite pagerbti.

Sapnininkastau.lt

Matyti arba jį girdėti – ligoniams gerą sveikatą, o sveikiems linksmą ir laimingą pokylį. Pačiam koncertuoti – didelę garbę ir gerus pasisekimus. Matyti čigonus koncertuojant – saugokis gudrios apgaulės. Panašios reikšmes Garsas Diržas Garnys Gitara Guzas Gegutė Galvažudys Bažnyčia Gaidžio giedojimas Juodvarnis Ėdžios Dievas Dėžės Atliekos Dujos Būgnas Barškalas, barškučiai Armonika Klėtis Kultuvę .

Sapnuoti.lt

Matyti arba jį girdėti - ligoniams gerą sveikatą, o sveikiems linksmą ir laimingą pokylįPačiam koncertuoti - didelę garbę ir gerus pasisekimusMatyti čigonus koncertuojant - saugokis gudrios apgaulės.

Sapnininkas2.lt

Matyti arba jį girdėti - ligoniams gerą sveikatą, o sveikiems linksmą ir laimingą pokylį;pačiam koncertuoti - didelę garbę ir gerus pasisekimus;matyti čigonus koncertuojant - saugokis gudrios apgaulės.Koncertas - klaidingi gandai jeigu girdeti ligoniui - pasveikimas Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Koncertas – Matyti arba jį girdėti – ligoniams gerą sveikatą, o sveikiems linksmą ir laimingą pokylį; pačiam koncertuoti – didelę garbę ir gerus pasisekimus; matyti čigonus koncertuojant – saugokis gudrios apgaulės.

Sapnai.eu

Matyti arba jį girdėti – ligoniams gerą sveikatą, o sveikiems linksmą ir laimingą pokylį; pačiam koncertuoti – didelę garbę ir gerus pasisekimus; matyti čigonus koncertuojant – saugokis gudrios apgaulės.