vardo reikšmė

kalvis

Manosapnai.lt

Kalvis - geri reikalai, nauda. Sapnuoti, kad kalvis pučia dumples - sėkminga kova su skurdu ir likimu. Energingi ir atkaklūs poelgiai duos gerų rezultatų. Kalvį, kaustantį arklius, sapnuoti - darbai niekad nesibaigs. Kalvis, sapne kalantis raudoną geležį, - sveikatos, patvarumo, ištvermės darbe ženklas. Sapnuoti suodiną kalvį - perspėjimas, kad dėl artimų žmonių turėsite nemalonumų. Sapnuoti sergantį kalvį - galite susirgti sunkia liga. Girtas kalvis - iš gyvenimo nieko gera nelaukite. Jus lydės tik nuostoliai ir nemalonumai sapnuoti jog svečiuojatės pas kalvį, - gyvenimo rūpesčiai. Su kalviu muštis ir jį nugalėti - gyvenime nugalėsite savo priešus, atskleisite jų nedorus kėslus. Sapne pačiam būti kalviu - netikėta nelaimė. Sapne regėti kalvio dumples reiškia, kad tolimi draugai nori su jumis pasimatyti girdėti sapne dumples reiškia, kad esant stipriai paramai jūs įsigysite puikių okultizmo žinių. Jeigu sapnuojate, kad dumplių niekas nepučia, vadinasi veltui leidžiate laiką siekdami apgaulingų tikslų. Kalvę sapnuoti - laimė namuose.

Sapnininkastau.lt

Matyti kalvį kaustant arklius – sunkų ir niekad nebaigiamą darbą. Kalvį matyti kalant raudoną geležį – didelę sveikatą ir patvarumą darbuose. Kalvį sergant matyti – sunkią ir netikėtą ligą. Su kalviu muštis ir jį nugalėti – savo priešus nugalėsi ir iš jų pasijuoksi. Pačiam kalviu būti – netikėtą nelaimę. Kalvį visą paišiną matyti – greit teks nuo savųjų turėti didelį nemalonumą. Kalvį matyti fajetoną kaustant – turtų ir garbės pakilimą. Matyti karo kalvį – didelį džiaugsmą ir gerus pasisekimus gyvenime. Matyti kalvį prisigėrusį degtinės – netikėtus nemalonumus ir nuostolius. Būti kalvio troboje ir gerti degtinę – daug rūpesčių. Panašios reikšmes Grėbti Figūra Eglė Gitara Genys Dėžės Bokštas Bobos Jaunikaitis Ėdžios Dievas Diena Diržas Duonkubilis Daržininkas Įdubimas Numeriai Dvaras Gegutė Amaras .

Sapnuoti.lt

Matyti kalvį kaustant arklius - sunkų ir niekad nebaigiamą darbąKalvį matyti kalant raudoną geležį - didelę sveikatą ir patvarumą darbuoseKalvį sergant matyti - sunkią ir netikėtą ligąSu kalviu muštis ir jį nugalėti - savo priešus nugalėsi ir iš jų pasijuoksiPačiam kalviu būti - netikėtą nelaimęKalvį visą paišiną matyti - greit teks nuo savųjų turėti didelį nemalonumąKalvį matyti fajetoną kaustant - turtų ir garbės pakilimąMatyti karo kalvį - didelį džiaugsmą ir gerus pasisekimus gyvenimeMatyti kalvį prisigėrusį degtinės - netikėtus nemalonumus ir nuostoliusBūti kalvio troboje ir gerti degtinę - daug rūpesčių.

Sapnininkas2.lt

Matyti kalvį kaustant arklius - sunkų ir niekad nebaigiamą darbą;kalvį matyti kalant raudoną geležį - didelę sveikatą ir patvarumą darbuose;kalvį sergant matyti - sunkią ir netikėtą ligą;su kalviu muštis ir jį nugalėti - savo priešus nugalėsi ir iš jų pasijuoksi;pačiam kalviu būti - netikėtą nelaimę;kalvį visą paišiną matyti - greit teks nuo savųjų turėti didelį nemalonumą;kalvį matyti fajetoną kaustant - turtų ir garbės pakilimą;matyti karo kalvį - didelį džiaugsmą ir gerus pasisekimus gyvenime;matyti kalvį prisigėrusį degtinės - netikėtus nemalonumus ir nuostolius;būti kalvio troboje ir gerti degtinę - daug rūpesčių.Kalvis - kažkas nuo tavęs kažką slepia. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnininkas.com

Kalvio amatas seniau buvo laikomas magišku ir meniniu reiškiniu, kadangi kalvis ugnyje visiškai pakeičia metalų savybes. Trapią geležį jis paverčia lanksčiu, kietu plienu. Sapnuose šioji simbolinė kalvio prasmė yra išlikusi. Sapnuoti kalvę reiškia panašiai tą patį, ką ir virtuvę. Tai yra kitimo ir virsmo vieta.