vardo reikšmė

telefona

Lemtis.net

Sapnuoti telefono skambutį - vėluojate tesėti pažadą.

Sapnininkastau.lt

Telefonas sapne – reiškia abejones ir neišspręstas problemas; Jeigu sapnuojate telefoną, vadinasi, sutiksite draugų, kurie Jus ves iš doros kelio. Girdėti skambant telefoną gali reikšti kokį nors skubų reikalą, nenumatytą bendravimą. Jei stengiatės kažkam prisiskambinti ir nepavyksta, – reikalai klostysis ne taip, kaip norėtumėte. Jei atsiliepė ne tas asmuo, kuriam skambinote, – Jums kas nors sutrukdė ar sutrukdys tvarkant reikalus. Pačiam telefonu kalbėtis – linksma žinia. Sapne kalbėtis su nedraugu reiškia netikėtą susitikimą; Jei kalbant telefonu pokalbis nutrūksta, – gausite pranešimą apie mirtį. Jeigu moteris sapne kalbasi telefonu ir negirdi pašnekovo, vadinasi, ji neteks, mylimojo. Šis sapnas gali reikšti ir apkalbas. Jeigu įsimylėjusieji sapnuoja, kad kalbasi telefonu, – sužinos linksmą naujieną; Kalbančius telefonu sapnuoti – būkite budrūs, gali atsitikti nelaimė. Telefoniniai pokalbiai gali reikšti sunkumus bendraujant su kitais žmonėmis. Jeigu moteris sapne girdi kažkieno pokalbį telefonu, vadinasi, jai daug kas pavydės, tačiau ji kovos už savo laimę. Matyti sudaužytą telefono aparatą reiškia, kad nesugebėsite pasinaudoti proga praturtėti ar pakeisti darbą. Sapne tiesti telefono laidus reiškia netikėtą pasisekimą. Panašios reikšmes Dailininkas Garsas Gobtuvas Gailestis Akrilas Aligatorius Darbštumas Barometras Būgnas Ananasas Įžeidimas Mirtis Apgavimas Barometras Čekis Garbė Išjuokimas Gydytojas (Bioenergetikas) Datulė Išsiskyrimas .

Sapnai.com

Telefonas – Telefonas sapne – reiškia abejones ir neišspręstas problemas; Jeigu sapnuojate telefoną, vadinasi, sutiksite draugų, kurie Jus ves iš doros kelio; Girdėti skambant telefoną gali reikšti kokį nors skubų reikalą, nenumatytą bendravimą; Jei stengiatės kažkam prisiskambinti ir nepavyksta, – reikalai klostysis rle taip, kaip norėtumėte; Jei atsiliepė ne tas asmuo, kuriam skambinote, -Jums kas nors sutrukdė ar sutrukdys tvarkant reikalus; Pačiam telefonu kalbėtis – linksma žinia; Sapne kalbėtis su nedraugu reiškia netikėtą susitikimą; Jei kalbant telefonu pokalbis nutrūksta, – gausite pranešimą apie mirtį; Jeigu moteris sapne kalbasi telefonu ir negirdi pašnekovo, vadinasi, ji neteks, mylimojo; Šis sapnas gali reikšti ir apkalbas; Jeigu įsimylėjusieji sapnuoja, kad kalbasi telefonu, – sužinos linksmą naujieną; Kalbančius telefonu sapnuoti – būkite budrūs, gali atsitikti nelaimė; Telefoniniai pokalbiai gali reikšti sunkumus bendraujant su kitais žmonėmis; Jeigu moteris sapne girdi kažkieno pokalbį telefonu, vadinasi, jai daug kas pavydės, tačiau ji kovos už savo laimę. ; Matyti sudaužytą telefono aparatą reiškia, kad nesugebėsite pasinaudoti proga praturtėti ar pakeisti darbą; Sapne tiesti telefono laidus reiškia netikėtą pasisekimą.

Sapnai.eu

Tavo reikalų pasisekimas abejotinas.

Sapnininkas.com

Šis sapno simbolis leidzia spręsti apie sapnuojančiojo kontaktus su aplinka. Kai telefonu naudojamasi dažnai, tai rodo gebėjimą užmegzti kontaktą arba plačių ryšių ieškojimą. Dėl kokių nors priežasčių nutrūkęs telefono ryšys simbolizuoja bendravimo problemas bei vienatvės jausmą. Jei gedimas pašalinamas, tai rodo sapnuojančiojo pastangas pagerinti santykius su jį supančiais žmonėmis.