vardo reikšmė

gaisras

Manosapnai.lt

Matyti - netikėtą džiaugsmą; degant namus matyti - turtingiems gerą pelną, o neturtingiems patvarumą; prieangį degant matyti - šeimininkėms nelaimingą nuotykį, o kitiems išgąstį; pačiam degti ar sudegti - turėsi didelę bėdą, nelaimė; javus degant matyti - nelaimingą gyvenimą; gaisras didelis - nuliūdimą; matyti naminius baldus degant - didelį nuostolį; degančią lovą su patalais matyti - netikėtą pavojų; matyti langus degant - greit iš giminių kas nors mirs.

Sapnininkastau.lt

giedras ir gražus oras. Panašios reikšmes Krosnį kūrenti Dangus Gaisras .

Sapnuoti.lt

Matyti - netikėtą džiaugsmąDegant namus matyti - turtingiems gerą pelną, o neturtingiems patvarumąPrieangį degant matyti - šeimininkėms nelaimingą nuotykį, o kitiems išgąstįPačiam degti ar sudegti - turėsi didelę bėdą, nelaimėJavus degant matyti - nelaimingą gyvenimąGaisras didelis - nuliūdimąMatyti naminius baldus degant - didelį nuostolįDegančią lovą su patalais matyti - netikėtą pavojųMatyti langus degant - greit iš giminių kas nors mirs.

Sapnininkas2.lt

Sapne regėti didelį gaisrą, kuris baigiasi laimingai, be žmonių aukų - reiškia geras permainas ateityje, iš tikrųjų sėkmę lemiantis sapnas;Matyti degantį namą, jei jis negriūva, yra gera pranašystė vargšui, nes, priverstas nuolatos gyventi tarp skurdo ir gausos, paskui vėl susilauks pagarbos ir turtų. Matyti griūvantį gaisro sunaikintą savo namą reiškia vaiko, giminaičio ar draugo mirtį arba dingimą;Prieangis degantis - šeimininkėms nelaimingą nuotykį, o kitiems išgąstį;Jeigu sapnuojate, kad dega linai, javai ar pan. - laukia nelaimingas gyvenimas;Deganti parduotuvė - bankroto ženklas;Degantį žmogų sapnuoti - saugokitės ligos;Pačiam degti ar sudegti - turėsi didelę bėdą, nelaimė;gaisras didelis - liūdesys;matyti baldus degančius - didelis nuostolis;deganti lova su patalais - netikėtas pavojus;Matyti langus degant - netikėta mirtis;Sapnuoti, kad sukėlėte gaisrą - yra pražūtingas ženklas kaip ir įkurti ugnį;Matyti gaisro sunaikintą medį yra blogas ženklas, nesėkmę pranašaujantis sapnas;Matyti ugnies sunaikintas namo duris vedusiems - reiškia skyrybas, o viengungiams reiškia pavojus;Sapnuoti, kad uždegate žabų krūvą, yra tėvystės pranašavimas, tą ugnį užgesinti reiškia didelius nemalonumus, vėl ims jus skaudžiai kankinti ir liūdinti sena problema;Užgesintą gaisrą sapnuoti - ilgo gyvenimo ženklas, sėkmė.Gaisras - barniai,liga jeigu matyti iš tolo - giedras ir gražus oras. jeigu jį gesinti - darganotas oras. jeigu be žmonių aukų - sėkmingai susiklostę reikalai. jeigu pačiam sukelti - netinkamai panaudosite savo pinigus. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Gaisras – Matyti – netikėtą džiaugsmą; degant namus matyti – turtingiems gerą pelną, o neturtingiems patvarumą; prieangį degant matyti – šeimininkėms nelaimingą nuotykį, o kitiems išgąstį; pačiam degti ar sudegti – turėsi didelę bėdą, nelaimė; javus degant matyti – nelaimingą gyvenimą; gaisras didelis – nuliūdimą; matyti naminius baldus degant – didelį nuostolį; degančią lovą su patalais matyti – netikėtą pavojų; matyti langus degant – greit iš giminių kas nors mirs.

Sapnai.eu

Matyti – netikėtą džiaugsmą; degant namus matyti – turtingiems gerą pelną, o neturtingiems patvarumą; prieangį degant matyti – šeimininkėms nelaimingą nuotykį, o kitiems išgąstį; pačiam degti ar sudegti – turėsi didelę bėdą, nelaimė; javus degant matyti – nelaimingą gyvenimą; gaisras didelis – nuliūdimą; matyti naminius baldus degant – didelį nuostolį; degančią lovą su patalais matyti – netikėtą pavojų; matyti langus degant – greit iš giminių kas nors mirs.