vardo reikšmė

Šienapjūtė

Manosapnai.lt

Šienapjūtę matyti - gerą ir laimingą ateitį; šieną pjauti - greitai turėsi naudingą darbą; šieną džiovinti - gerus ir naudingus metus; šieną į vežimą krauti - turtų padaugėjimą.

Sapnininkastau.lt

Šienapjūtę matyti – gerą ir laimingą ateitį. Šieną pjauti – greitai turėsi naudingą darbą. Šieną džiovinti – gerus ir naudingus metus. Šieną į vežimą krauti – turtų padaugėjimą. Panašios reikšmes Nieko nerasta .

Sapnuoti.lt

Šienapjūtę matyti - gerą ir laimingą ateitįŠieną pjauti - greitai turėsi naudingą darbąŠieną džiovinti - gerus ir naudingus metusŠieną į vežimą krauti - turtų padaugėjimą.

Sapnininkas2.lt

Šienapjūtę matyti - gerą ir laimingą ateitį;šieną pjauti - greitai turėsi naudingą darbą;šieną džiovinti - gerus ir naudingus metus;šieną į vežimą krauti - turtų padaugėjimą. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Šienapjūtė – Šienapjūtę matyti – gerą ir laimingą ateitį; šieną pjauti – greitai turėsi naudingą darbą; šieną džiovinti – gerus ir naudingus metus; šieną į vežimą krauti – turtų padaugėjimą.

Sapnai.eu

Šienapjūtę matyti – gerą ir laimingą ateitį; šieną pjauti – greitai turėsi naudingą darbą; šieną džiovinti – gerus ir naudingus metus; šieną į vežimą krauti – turtų padaugėjimą.