vardo reikšmė

mokytojas

Manosapnai.lt

Mokytoją matyti - pasirūpink atlikti savo darbus; mokytojui pamokas atsakinėti - išmintingumą ir gerus pasisekimus. Pačiam būti mokytoju - reiškia laimingą ateitį; būti kurioj nors mokykloj su kitais mokiniais - pasirūpink mokytis, nes ateityje bus tau mokslas labai reikalingas. Draugauti su mokytoju - džiaugsmas.

Sapnininkastau.lt

Mokytoją matyti – pasirūpink atlikti savo darbus. Mokytojui pamokas atsakinėti – išmintingumą ir gerus pasisekimus. Pačiam būti mokytoju – reiškia laimingą ateitį. Būti kurioj nors mokykloj su kitais mokiniais – pasirūpink mokytis, nes ateityje bus tau mokslas labai reikalingas. Draugauti su mokytoju – džiaugsmas. Panašios reikšmes Nieko nerasta .

Sapnuoti.lt

Mokytoją matyti - pasirūpink atlikti savo darbusMokytojui pamokas atsakinėti - išmintingumą ir gerus pasisekimusPačiam būti mokytoju - reiškia laimingą ateitįBūti kurioj nors mokykloj su kitais mokiniais - pasirūpink mokytis, nes ateityje bus tau mokslas labai reikalingasDraugauti su mokytoju - džiaugsmas.

Sapnininkas2.lt

Mokytoją matyti - pasirūpink atlikti savo darbus;mokytojui pamokas atsakinėti - išmintingumą ir gerus pasisekimus. Pačiam būti mokytoju - reiškia laimingą ateitį;būti kurioj nors mokykloj su kitais mokiniais - pasirūpink mokytis, nes ateityje bus tau mokslas labai reikalingas. Draugauti su mokytoju - džiaugsmas. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Mokytojas – Mokytoją matyti – pasirūpink atlikti savo darbus; mokytojui pamokas atsakinėti – išmintingumą ir gerus pasisekimus. Pačiam būti mokytoju – reiškia laimingą ateitį; būti kurioj nors mokykloj su kitais mokiniais – pasirūpink mokytis, nes ateityje bus tau mokslas labai reikalingas. Draugauti su mokytoju – džiaugsmas.

Sapnai.eu

Mokytoją matyti – pasirūpink atlikti savo darbus; mokytojui pamokas atsakinėti – išmintingumą ir gerus pasisekimus. Pačiam būti mokytoju – reiškia laimingą ateitį; būti kurioj nors mokykloj su kitais mokiniais – pasirūpink mokytis, nes ateityje bus tau mokslas labai reikalingas. Draugauti su mokytoju – džiaugsmas.

Sapnininkas.com

Sapnuojančiajam pažįstamas ar nepažįstamas mokytojas sapne dažniausiai įkūnija dvasinės pagalbos funkciją. Pamokymai ir patarimai, kuriuos mokytojas siunčia sapnuojančiajam yra sapno sąmonės nuorodos, taikytinos kasdienio gyvenimo situacijoms. Dažnai sapnuojantysis būna dėkingas sapno mokytojui už kūrybiškus problemos sprendimus.