vardo reikšmė

griuvėsiai

Manosapnai.lt

Sapnuoti griuvėsius - kankinantis darbas, derliaus žūtis, sveikatos pablogėjimas. Griuvėsiai taip pat gali reikšti sveikatos pablogėjimą. Sapnas Įspėja, kad reikia pasitikrinti sveikatą. Sapne įsimylėjėliams regėti griuvėsius - neištikimybė ir išsiskyrimas. Eiti pro griuvėsius ar per juos - Įspėjimas, kad turite būti ryžtingi siekdami užsibrėžto tikslo. Griūvančius namus sapnuoti - didelė nelaimė. Svetimų namų griuvėsiai - norų išsipildymas. Sapne regėti kokio nors senoviško pastato griuvėsius reiškia įvairias keliones, kurios nesuteiks laimės, nes neturite artimo draugo. Sapnuoti griuvėsius, griūvančius ant jūsų galvos, - didelė nelaimė. Sapnuoti degančius griuvėsius - saugokitės nelaimingų atsitikimų. Daug darbininkų, dirbančių prie griuvėsių, -džiaugsmas. Didelių pastatų griuvėsiuose ieškoti lygaus kelio ar išėjimo reiškia jūsų gyvenimo ir minčių sudėtingumą. Tai ir įspėjimas būti atsargiems ir atkakliems. Sapnuoti, kad iš griuvėsių kas nors statoma, reiškia, darbą teks daryti iš naujo.

Sapnininkastau.lt

gyvenimo nelaimes ir vargas. Panašios reikšmes Griuvėsiai Degutas Bufetas Būti kitų garbinamu Molis Plaukai nukirpti Plutas valgyti Šakos suverstos Jį gauti Vienuolis Pats vienuolis Gyvatė Kadagyne klaidžioti Kalnas Bažnytinė karūna Kapinės Šulinys Tekėti už našlio Vaikus auklėti Žvirblis .

Sapnuoti.lt

Griuvėsius matyti - saugokis nelaimingų atsitikimųMatyti griuvėsius naujos medžiagos ir vaikštinėti po griuvėsius - sunkų ir nelaimingą darbąMatyti griuvėsius degant - saugokis nelaimės, kad netektų nukentėtiIš griuvėsių vėl ką nors nauja statyti - pasirūpink viską naują padarytiMatyti daug darbininkų prie griuvėsių dirbant - džiaugsmas.

Sapnininkas2.lt

Sapnuoti griuvėsius - kankinantis darbas, derliaus žūtis, sveikatos pablogėjimas, reikėtų iš tikrųjų pasitikrinti sveikatą po to kio sapno, t.p gali reikšti ir nelaimingą atsitikimą;sapne įsimylėjėliams regėti griuvėsius - neištikimybė ir išsiskyrimas;eiti pro griuvėsius ar per juos ar tiesiog vaikščioti po griuvėsius - įspėjimas, kad turite būti ryžtingi siekdami užsibrėžto tikslo, tačiau gali reikšti ir sunkų bei bereikšmį darbą;griūvančius namus sapnuoti - didelė nelaimė;griūvantį pamatą sapnuoti - perspėjimas, kad gresia nelaimė;svetimų namų griuvėsiai - norų išsipildymas;sapne regėti kokio nors senoviško pastato griuvėsius reiškia įvairias keliones, kurios nesuteiks laimės, nes neturite artimo draugo;sapnuoti griuvęsius, griūvančius ant Jūsų galvos, - didelė nelaimė;sapnuoti degančius griuvėsius - saugokitės nelaimingų atsitikimų;daug darbininkų, dirbančių prie griuvėsių, - džiaugsmas;didelių pastatų griuvėsiuose ieškoti lygaus kelio ar išėjimo reiškia Jūsų gyvenimo ir minčių sudėtingumą, tai ir įspėjimas būti atsargiems ir atkakliems;sapnuoti, kad iš griuvėsių kas nors statoma - reiškia, darbą teks daryti iš naujo. jeigu statyti griuvėsiuose ką nors nauja - viską keisite iš pagrindų jeigu matyti - nusivylimas, netektis, kankinantis darbas jeigu įsimylėjusiems - neištikimybė, išsiskyrimas jeigu eiti - būkite ryžtingi siekdami savo tikslo Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Griuvėsiai – Griuvėsius matyti – saugokis nelaimingų atsitikimų; matyti griuvėsius naujos medžiagos ir vaikštinėti po griuvėsius – sunkų ir nelaimingą darbą; matyti griuvėsius degant – saugokis nelaimės, kad netektų nukentėti; iš griuvėsių vėl ką nors nauja statyti – pasirūpink viską naują padaryti; matyti daug darbininkų prie griuvėsių dirbant – džiaugsmas.

Sapnai.eu

Griuvėsius matyti – saugokis nelaimingų atsitikimų; matyti griuvėsius naujos medžiagos ir vaikštinėti po griuvėsius – sunkų ir nelaimingą darbą; matyti griuvėsius degant – saugokis nelaimės, kad netektų nukentėti; iš griuvėsių vėl ką nors nauja statyti – pasirūpink viską naują padaryti; matyti daug darbininkų prie griuvėsių dirbant – džiaugsmas.