vardo reikšmė

Ėriukas

Manosapnai.lt

Sapne matyti ėriukus, besiganančius žalioje lankoje, reiškia džiaugsmą ir protingą draugystę. Šis sapnas ūkininkams reiškia gausų derlių, kitiems - puikias galimybes. Šokinėjantį ėriuką sapnuoti - vaikai suteiks džiaugsmo. Jeigu sapne matote ėriuką, kuris žinda motiną, laukite šeimyninės laimės. Žindyti ėriuką - laiminga santuoka. Sapne girdėti ėriukų bliovimą reiškia, kad savo kilniaširdiškumu užkariausite kitų simpatijas. Jeigu sapnuojate, kad ėriukas dingo, vadinasi, naivūs žmonės pasiduos jūsų įtakai. Būkite apdairūs ir apgalvokite kiekvieną savo poelgį. Rasti paklydusį ėriuką - laimingai pasirinksite vyrą. Jeigu sapnuojate, kad ant rankų nešate ėriuką, laukia švelnus rūpestis dėl jums mielos būtybės. Sapne skaičiuoti ėriukus reiškia, kad su partneriais elgsitės Šaltai ir sąžiningai. Jeigu moteris sapnuoja, kad šukuoja ėriuką ir staiga pamato, kad tai jos vaikas, vadinasi, savo elgesiu ji nuliūdins kitus žmones. Pjauti ėriuką reiškia ašaras ir susikrimtimą. Jeigu sapnuojate, kad ėriuką užmušė dėl mėsos, tai paaukoję džiaugsmą ir ramybę pasieksite gerovę. Jeigu sapnuojate, kad vilkai ir šunys pjauna ėriukus, vadinasi, dėl piktų žmonių intrigų nukentės nekalti žmonės. Sapne matyti negyvą ėriuką reiškia liūdesį ir nusivylimą. Sapne matyti gražų ėriuko kailį reiškia ramybę ir malonumus pakenkiant kitiems. Sapne matyti kraują ant balto ėriuko kailio -nekaltųjų kančia dėl išdavystės.

Sapnininkastau.lt

ašaros ir pergyvenimai. Panašios reikšmes Pupos, pupelės, žirniai Serbentai Tabokinė Žirnius valgyti, juos gauti Žemčiūgai Cikorija Semti vandenį Gerti juodą kavą Migdolai Spanguoles valgyti Ėriukas Giedojimas Duobė Dėmės Brangakmeniai (akmenys) Gėlės Duona .

Sapnuoti.lt

Ganykloj - namų laimėRasti paklydusį - laimingai išsirinkti vyrąPjauti - turi pasisaugoti išdidumo, gali būti ašaros, susikrimtimasŠokinėjantis - turėsi džiaugsmo iš vaikųBliovimas - kažko teks išsižadėt.

Sapnininkas2.lt

Ganykloj - namų laimė;rasti paklydusį - laimingai išsirinkti vyrą;pjauti - turi pasisaugoti išdidumo, gali būti ašaros, susikrimtimas;šokinėjantis - turėsi džiaugsmo iš vaikų;bliovimas - kažko teks išsižadėt.Ėriukas - auka, silpnumas. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Ėriukas – Ganykloj – namų laimė; Rasti paklydusį – laimingai išsirinkti vyrą; Pjauti – turi pasisaugoti išdidumo, gali būti ašaros, susikrimtimas; Šokinėjantis – turėsi džiaugsmo iš vaikų; Bliovimas – kažko teks išsižadėt.

Sapnai.eu

Ganykloj – namų laimė; rasti paklydusį – laimingai išsirinkti vyrą; pjauti – turi pasisaugoti išdidumo, gali būti ašaros, susikrimtimas; šokinėjantis – turėsi džiaugsmo iš vaikų; bliovimas – kažko teks išsižadėt.

Sapnininkas.com

Šis simbolis dažniausiai rodo tyrumą, švelnumą, kantrumą ir nekaltybę. Religine prasme šiuo sapno vaizdiniu kartais išreiškiama aukos idėja.