vardo reikšmė

raktas

Manosapnai.lt

Raktus sapnuoti nevedusiam žmogui reiškia, kad gaus gerą šeimininkę, o vedusiam - apgavystė. Sapnuoti raktą sužadėtiniams reiškia, jog turės gerą žmoną (vyrą). Matyti auksinį arba brangų raktą - išspręsite esamą problemą. Sulenktas raktas - išsiskyrimas dėl pavydo arba mirties. Surūdiję raktai primena, kad reikia susitikti su draugais ar bendradarbiais. Rišti raktus į krūvelę - pelnas. Jeigu sapnuojate, kad pametėte raktus, - laukite nemalonumų, kurie jus nuliūdins. Jeigu moteris pameta raktą, vadinasi, pakenks savo reputacijai neapgalvotais veiksmais. Rasti raktus - šeimyninė laimė, reikalų pagerėjimas. Jeigu moteris sapne regi neužrakintas duris, vadinasi, turės naują gerbėją. Jeigu ji užrakina duris, vadinasi, greitai ištekės.

Sapnininkas2.lt

jeigu rišti į krūvą - pelnas. jeigu atrakinti duris - būsi įtartas. jeigu pamesti - naminiai vaidai. jeigu rasti - išvengsi rūpesčių Raktas - rami laimė Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.eu

Raktus sapnuoti nevedusiam žmogui reiškia – naujos pažintys, o vedusiam – apgavystė;

Sapnininkas.com

Siaurąja prasme raktas yra vyriškojo organo simbolis, o spyna atitinka moters makštį. Jei raktas yra kišamas į rakto skylutę, joje sukamas arba ištraukiamas, toks vaizdinys simbolizuoja lytinius santykius. Perkeltine prasme raktas atveria ir kelią į naujas, iki tol neprieinamas pažinimo sritis. Todėl šis simbolis gali reikšti ir ryškėjantį asmenybės atsiskleidimą.