vardo reikšmė

Skėtis

Manosapnai.lt

Skėtis reiškia kelionę, kurioje būsite persekiojami jeigu nevedę sapnuoja skėtį, vadinasi jų laukia malonumai jeigu mergina sapnuoja skėtį, - ji koketuos su daugeliu vyriškių ir dėl vieno iš jų turės nemažai rūpesčių. Moteriškas skėtis reiškia paramą bėdoje, po kurios bus džiaugsmas. Šilkinis skėtis pranašauja šlovę. Sapne laikyti rankoje skėtį - pavojai nusiminimas. Jeigu sapne skėtis suplyšęs ar sulaužytas, - jus apkalbės arba neteisingai išsiaiškins jūsų poelgį. Jeigu sapnuojate, kad išskleidėte naują skėtį, nors dangus giedras ir saulėtas, - sėkmė ir džiaugsmas. Slėptis po skėčiu nuo lietaus - būsite gerų žmonių įspėti regėti, kad einant lietaus lašai varva per skėtį -Širdies drama. Jeigu sapne prašote paskolinti skėtį - galimas nesusipratimas su draugais ir net skriauda regėti kitus su skėčiais - pagalba kitiems.

Sapnininkastau.lt

dovana. Panašios reikšmes Tešmuo Žemčiūgus (perlus) pamesti Prijuostė Airija Guašas Baklažanai Harpūnas Duktė Hidra Danielius Dovana Dešra .

Sapnuoti.lt

Šilkinis - įgysi reikšmėsSuplyšęs - nemalonus apsigavimas.

Sapnai.com

Skėtis – Šilkinis – įgysi reikšmės; suplyšęs – nemalonus apsigavimas.

Sapnai.eu

Šilkinis – įgysi reikšmės; suplyšęs – nemalonus apsigavimas.

Sapnininkas.com

Skėtis – labai senas valdžios simbolis. Sapne jis simbolizuoja saugančią ir sergstinčią dvasios funkciją, ypač kai skėtis sapne išskleistas.