vardo reikšmė

dumblas

Manosapnai.lt

Dumblą sapnuoti, po jį braidyti - vargų, rūpesčių, skurdo ženklas. Įklimpti dumble - vargas. Susitepti dumblu ar į jį įkristi - liga. Sapnuoti dvokiantį dumblą - barniai su blogais žmonėmis.

Sapnininkastau.lt

Regėti jį – rūpesčiai. Įklimpti į jį arba braidžioti – vargas, rūpesčiai ir skurdas. Dvokiantį dumblą sapnuoti – barniai su nepažįstamais blogais žmonėmis, turinčiais blogų ketinimų. Į dumblą sapne įkristi arba juo susitepti – liga. Panašios reikšmes Dumblas .

Sapnuoti.lt

Regėti jį - rūpesčiaiĮklimpti į jį arba braidžioti - vargas, rūpesčiai ir skurdasDvokiantį dumblą sapnuoti - barniai su nepažystamais blogais žmonėmis, turinčiais blogų ketinimųĮ dumblą sapne įkristi arba juo susitepti - liga.

Sapnininkas2.lt

Regėti jį - rūpesčiai;įklimpti į jį arba braidžioti - vargas, rūpesčiai ir skurdas;dvokiantį dumblą sapnuoti - barniai su nepažystamais blogais žmonėmis, turinčiais blogų ketinimų;į dumblą sapne įkristi arba juo susitepti - liga. jeigu matyti - rūpesčiai jeigu įklimpti į jį - vargas Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Dumblas – Regėti jį – rūpesčiai; Įklimpti į jį arba braidžioti – vargas, rūpesčiai ir skurdas; Dvokiantį dumblą sapnuoti – barniai su nepažystamais blogais žmonėmis, turinčiais blogų ketinimų; Į dumblą sapne įkristi arba juo susitepti – liga.

Sapnai.eu

Regėti jį – rūpesčiai; įklimpti į jį arba braidžioti – vargas, rūpesčiai ir skurdas; dvokiantį dumblą sapnuoti – barniai su nepažystamais blogais žmonėmis, turinčiais blogų ketinimų; į dumblą sapne įkristi arba juo susitepti – liga.