vardo reikšmė

rankos

Manosapnai.lt

Jeigu sapnuojate gražias rankas, vadinasi. Jūsų laukia garbė ir šlovė, aukšta padėtis visuomenėje. Jeigu sapne jūs gėritės savo rankomis, vadinasi, savo nuoširdumu pavergsite daugelį širdžių. Sapne matyti baltas rankas reiškia, kad jūsų laukia gyvenimas be rūpesčių. Sapne matyti, kad jūsų rankos plaukuotos - drąsūs ir stiprūs partneriai bei konkurentai darbe. Šis sapnas gali reikšti beprasmes intrigas prieš tuos, kurie ištikimi. Negražios rankos - nemalonumai. Jeigu sapnuojate, kad jūsų rankos labai didelės, - laukia sėkmė, jūs pasieksite savo tikslą. Sapne matyti mažas rankas reiškia, kad jūsų priešai bus labai aktyvūs. Nešvarios, purvinos rankos - neteisingumas. Plauti rankas - užsitarnausite pagarbą. Sutinusios rankos - su kuo susipykote, dar negreit susitaikysite. Surištos rankos - sunkumai sapne regėti sužeistas rankas reiškia, kad neteksite jums labai brangaus žmogaus. Sapne matyti kruvinas rankas - susvetimėjimas tarp artimųjų, neteisingas draugo pasmerkimas. Sapnuoti, kad apsideginote rankas - lemtingas likimo posūkis: siekdami turto prarasite kažką ypač brangaus. Jeigu sapnuojate, kad jūsų rankose yra ugnis, bet ji nedegina, - pasieksite aukštumas. Sapnuoti, kad jums amputavo ranką - skyrybos su mylimu žmogumi. Sapnas gali reikšti apgaulę ir sukčiavimą. Matyti sapne abi rankas nukirstas - prarasite turtus. Būti prie savo nukirstų rankų ar kojų sapne -prarasite draugą. Pamesti rankas sapne - teks į kapus nešti draugo karstą. Jeigu sapne matote rankas be pirštų, - neteksite artimo, mylimo žmogaus. Daug rankų sapnuoti kaliniams ir piktadariams - didelė laimė. Jeigu moteris sapnuoja, kad jai bučiuoja rankas, vadinasi, reikia įvertinti savo elgesį ir būti atsargesnei. Nuogą ranką sapnuoti - kalėjimas. Kairę ranką sapne regėti - išdavystė. Dešinę - ištikima draugystė. Netekimas kairės rankos - tėvą prarasite, dešinės - motiną. Su ranka ką nors mušti - meilė.

Sapnininkastau.lt

gausi laišką. Panašios reikšmes Citrina Genys Genys Brangūs kailiniai Kelionei ruoštis Į nosį gaut Paukštis baltas atskrenda Paukštis juodas Vaivorykštė Žąsis joti ant balno Kiaušiniai išrinkti Kojinės Kregždė Laikraštį gauti Gauti pačiam su lazda Lėkštės Lėkštė, iš jos valgyti Pačiam paleistuvauti Pelėda .

Sapnininkas2.lt

Kairė - išdavimas;dešinė - ištikimas draugas; pamesti ranką - gausi nešti į kapus gerą pažįstamą;plauti rankas - pagarba;sužeistos arba suteptos rankos - nuostoliai;sutinusios - negreit susitaikysi su kažkuo;mažutės - draugų neištikimumas;liesti skiepyti savo ranką - saugokis limpamų ligų;jeigu sapne Jūsų rankos tarsi guminės - gresia liga arba apgaulė. jeigu graži - šlovė ir garbė jeigu negraži - nemalonumai jeigu kruvinos rankos - neteisingas draugo pasmerkimas jeigu apsideginti - prarasite kažką labai brangaus jeigu laikytis susikabinus - ryšiai, santykiai Papildyti šio sapno reikšmę