vardo reikšmė

agitacija

Manosapnai.lt

Jei sapne jūs patys agituojate kažką - paerspėjimas, kad tai ką ruošiatės, geriau dabar nedaryt; jei tokį sapną sapnuoja politikos veikėjas, ar kurių darbas su tuo susiję - rodo arba pervargimą, arba nerimą dėl darbo; jei sapne regite kad ateinat į agitacijos vietą o ten tuščia, ar užragintos durys - nesantaika, nesutarimas, ar net galit tapti pajuokos abjektu.

Lemtis.net

Sapnuoti, kad esate agitatorius, bet šios pareigos jums nepatinka, nesiseka dirbti - tai perspėjimas, jog nevyktumėte į tolimą kelionę.

Sapnininkastau.lt

Agitacija – Jei sapne jūs patys agituojate kažką – paerspėjimas, kad tai ką ruošiatės, geriau dabar nedaryt;

Sapnininkas2.lt

Jei sapne jūs patys agituojate kažką - paerspėjimas, kad tai ką ruošiatės, geriau dabar nedaryt;jei tokį sapną sapnuoja politikos veikėjas, ar kurių darbas su tuo susiję - rodo arba pervargimą, arba nerimą dėl darbo;jei sapne regite kad ateinat į agitacijos vietą o ten tuščia, ar užragintos durys - nesantaika, nesutarimas, ar net galit tapti pajuokos abjektu. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Jei sapnuojate, kad esate agitatorius, bet šios pareigos jums nepatinka, nesiseka dirbti – tai perspėjimas, jog nevyktumėte į tolimą kelionę. Sapnuoti agitpunktą — ženklas, kad pernelyg daug laiko skiriate nebūtiniems darbams. Jei sapnuojate, kad rinkimų dieną ateinate į agitpunktą ir randate užrakintas duris – laukia nesantaika su bendradarbiais, jų nepritarimas, net pajuoka. Jeigu jūs save išvydote su rinkėjais viename balsavimo punkte, reiškia, kad jums reikia labai atkreipti dėmesį į vaikų auklėjimą, kurį esate labai apleidę. Taip pat gali iškilti rimtų problemų, net jei jų dabar ir nėra. Jeigu tokį sapną sapnuoja politikos veikėjas, tai reiškia, kad kovą gėdingai praloš.