vardo reikšmė

vežimas

Manosapnai.lt

Sapne matyti vežimą reiškia blogas naujienas. Sapnuoti pakinkytą vežimą - nauda ir turtas. Važiuojantį vežimą sapnuoti - dar daugiau turto turėsite. Sapne matyti vežimą, pilną rugių arba kviečių, reiškia gerą derlių ir laimę. Matyti apvirtusį vežimą turtuoliams - nuostoliai o neturtingiems - geras uždarbis. Jeigu sapnuojate, kad važiuojate vežimu, vadinasi, laukia sunkūs darbai ir daug nesėkmių, nors jūs ir stengiatės aprūpinti savo šeimą. Įsimylėjusiems sapnuoti, kad kartu važiuoja vežime - ištikimybė. Sapne laikyti rankose vadeles - naujų darbų sėkmė. Sapne lipti į vežimą - garbė ir materialinė gerovė. Iš vežimo lipti - susirgsite ar kita bėda laukia. Jeigu sapnuojate, kad važiuodami iškritote iš vežimo, - nelaimė jau beldžiasi į duris. Vežimą pačiam traukti - sunkiai dirbsite.

Sapnininkastau.lt

Vežant matyti- turtų, padaugėjimas. Matyti pavirtusi vežimą – turtuoliams nuostoliai, o neturtingiems – geras uždarbis. Pilną rugių arba kviečių vežimą matyti – gerą derlių ir laime. Panašios reikšmes Vežimas Karieta Burna Dumtuvė Chininas Brangenybė Gaisras Degtukai Šauksmas Dailidė Degtukai Eikvojimas Bedantis Grasinimas Grėbti Figūra Eglė Čigonė Vikiai Čekis .

Sapnuoti.lt

Vežant matyti- turtų, padaugėjimasMatyti pavirtusi vežimą - turtuoliams nuostoliai, o neturtingiems - geras uždarbisPilną rugių arba kviečių vežimą matyti - gerą derlių ir laime.

Sapnininkas2.lt

Vežant matyti- turtų, padaugėjimas;matyti pavirtusi vežimą - turtuoliams nuostoliai o neturtingiems - geras uždarbis;pilną rugių arba kviečių vežimą matyti - gerą derlių ir laime. jeigu sunkiai pakrautas - turėsite daug darbo, rūpesčių jeigu lengvai pakrautas, greitai važiuojantis - praturtėjimas, sėkmė reikaluose jeigu pakinkytas arkliais - nauda, turtas jeigu apvirtusį turtingiems - nelaimė jeigu išlipti - liga, nelaimė jeigu lipti, įlipti - garbė, sėkmė jeigu apvirtusį vargšams - geras uždarbis Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Vežimas – Vežant matyti- turtų, padaugėjimas; matyti pavirtusi vežimą – turtuoliams nuostoliai o neturtingiems – geras uždarbis; pilną rugių arba kviečių vežimą matyti – gerą derlių ir laime.

Sapnai.eu

Vežant matyti- turtų, padaugėjimas; matyti pavirtusi vežimą – turtuoliams nuostoliai o neturtingiems – geras uždarbis; pilną rugių arba kviečių vežimą matyti – gerą derlių ir laime.