vardo reikšmė

Šaudymas

Manosapnai.lt

Šaudymas gali reikšti, kad galite būti įtraukti Į barnius, kurie sukels rūpesčių. Šaudymą sapnuoti - jūsų tikslas yra geras arba neskubėkite įgyvendinti savo planų, nes jei skubėsite, turėsite gėdos. Sapne girdėti šaudant arba pačiam šaudyti reiškia nesantaiką šeimoje, barnius tarp įsimylėjusiųjų taip pat nepasitenkinimą darbu ir nesėkmes. Jeigu sapne į jus šovė, ir jaučiate, jog mirštate, - laukite netikėto įžeidimo iš Įžūlių draugų; bet jeigu išvengsite mirties staiga prabudę, - susitaikysite su draugais.

Sapnininkastau.lt

Regėti šaudant – turi gražų tikslą. Girdėti šaudant – nesantaika šeimoje, barniai tarp įsimylėjusiųjų, taip pat nepasitenkinimą darbu ir nesėkmes. Šaudyti – džiuginančios žinios. Jeigu sapne į Jus šovė ir jaučiate, jog mirštate – laukite netikėto įžeidimo iš Įžūlių draugų. Jeigu išvengsite mirties staiga prabudę – susitaikysite su draugais. Panašios reikšmes Nieko nerasta .

Sapnuoti.lt

Regėti šaudant - turi gražų tiksląGirdėti šaudant - pavojusŠaudyti - džiuginančios žinios.

Sapnininkas2.lt

Šaudymas gali reikšti, kad galite būti įtraukti į barnius, kurie sukels rūpesčių jums;regėti šaudant - turite gražų tikslą ir jei neskubėsite, įgyvendinsite, svarbiausia neskubėti;girdėti šaudant - nesantaika šeimoje, barniai tarp įsimylėjusiųjų, nepasitenkinimas darbu bei nesėkmes;pačiam šaudyti - pavojus, nelaimingas atsitikimas;šaudyti - džiuginančios žinios;jeigu sapne į Jus šovė, ir jaučiate, jog mirštate - laukite netikėto įžeidimo iš įžūlių draugų;bet jeigu išvengsite mirties staiga prabudę - susitaikysite su draugais. jeigu matyti šaudant - turi gražų tikslą. jeigu girdėti šaudant - pavojus jeigu pačiam šaudyti - geros naujienos. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Šaudymas (šaudyti) – Šaudymas gali reikšti, kad galite būti įtraukti į barnius, kurie sukels rūpesčių jums; regėti šaudant – turite gražų tikslą ir jei neskubėsite, įgyvendinsite, svarbiausia neskubėti; girdėti šaudant – nesantaika šeimoje, barniai tarp įsimylėjusiųjų, nepasitenkinimas darbu bei nesėkmes; pačiam šaudyti – pavojus, nelaimingas atsitikimas; šaudyti – džiuginančios žinios; jeigu sapne į Jus šovė, ir jaučiate, jog mirštate – laukite netikėto įžeidimo iš įžūlių draugų; bet jeigu išvengsite mirties staiga prabudę – susitaikysite su draugais.

Sapnai.eu

Regėti šaudant – turi gražų tikslą; girdėti šaudant – pavojus; šaudyti – džiuginančios žinios.