vardo reikšmė

medžiaga

Manosapnai.lt

Sapne regėti medžiagas reiškia, kad netikri draugai jums tik kenks, darydami nemalonumus ir žalą. Jeigu sapne regite didžiulius medžiagos rietimus, - gausite palikimą. Jeigu regite permatomo audinio rietimą - saugokitės nešvarumų, kad neužsikrėstumėte baisia liga. Jeigu sapnuojate, kad perkate medžiagą, vadinasi. Jūsų reikalai pagerės. Sapne gauti medžiagą reiškia, jog turėsite gerą užtarėją. Jeigu sapnuojate ne sintetinę medžiagą, vadinasi išvengsite priešų pinklių. Jeigu sapnuojate gražią spalvotą medžiagą, - pradėtas darbas gerai klostysis. Pliušinę medžiagą sapnuoti reiškia, kad esate išsiblaškę. Sapne pačiam austi medžiagą reiškia netinkamą santuoką.

Sapnininkastau.lt

gerai. Panašios reikšmes Avys baltos Draugas Saldi, balta kava Kepurė Marškinius švarius, gerus apsivilkti Medžiaga nauja Stiklai Lempa šviesiai dega Katilas Kastuvas, su juo kasti Pumpurai Dabintis Jaukinti laukinius gyvulius ar žvėris Mašinos ariamos, kuliamos ir kt. Elnias Medeliai Įrėminimas Versmė Nardyti Čeburekas .

Sapnininkas2.lt

Sapne regėti medžiagas - reiškia, kad netikri draugai Jums tik kenks, darydami nemalonumus ir žalą;Jeigu sapne regite didžiulius medžiagos rietimus - vertingi pasiūlymai, tačiau jie tokie tik iš pirmo karto, tiesiog vertėtų gerai pasigilinti giliau;Jeigu regite permatomo audinio rietimą - saugokitės nešvarumų, kad neužsikrėstumėte baisia liga;Jeigu sapnuojate, kad perkate medžiagą - vadinasi Jūsų reikalai pagerės;Sapne gauti medžiagą - reiškia, jog turėsite gerą užtarėją;Jeigu sapnuojate ne sintetinę medžiagą - vadinasi, išvengsite priešų pinklių;Jeigu sapnuojate gražią spalvotą medžiagą - pradėtas darbas gerai klostysis;Pliušinę medžiagą sapnuoti - reiškia, kad esate išsiblaškę;Sapne matyti flanelę - troškimai, svajonės netrukus išsipildys;Sapne pačiam austi medžiagą - dažniausiai reiškia blogas pažintis. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.eu

Sapne matyti – troškimai, svajonės netrukus išsipildys.