vardo reikšmė

purvas

Manosapnai.lt

Sapnuoti purvą yra ligos ir nešlovės ženklas. Sapnuoti, kad išsipurvinote, reiškia arti esantį pavojų. Sapnuoti, kad einate per purvą, reiškia skurdą ir pažeminimą. Jus apvogs žaliūkai.

Sapnininkastau.lt

Purvas sapne gali reikšti vaisingumą, turtą, pinigus ir derlių, o taip pat daug kliūčių asmeniniame gyvenime. Jeigu sapne einate per purvą – prarasite draugus ir neteksite šeimos. Jeigu regite, kad kiti eina per purvą – išgirsite draugo arba bendradarbio paskalas apie Jus. Kaimo žmogui šis sapnas reiškia blogą derlių ir pelno sumažėjimą. Būti purve ir nejausti tvirto pagrindo – pavojus Jūsų sveikatai, tačiau gali reikšti ir dvasinį nuopuolį. Save purvinti – laimė. Purvinam būti – būsite apšmeižti, apkalbėti arba esate netvarkingi. Jeigu sapnuojate purvinus drabužius – Jūsų reputacijai gresia pavojus. Jeigu pasiseks nuvalyti purvą – išvengsite priešų šmeižto. Panašios reikšmes Gyvūnas Erekcija Emigrantas Alavijas Įžadas Graibštas Apžvalgos bokštelis Jovalas Datulė Dedervinė Gumbas Grįžtė Išvarta Epilepsija Interviu Bučiuoti Diskas Ginkmedis Draskymas Agronomas .

Sapnuoti.lt

Purvinam būti - šmeižtasPurvinti ką - turėti piktą sumanymąBraidyti po purvą - susidėti su blogais žmonėmis ar nemalonios žiniosPurvinti save - laimė.

Sapnininkas2.lt

Purvinam būti - šmeižtas;purvinti ką - turėti piktą sumanymą;braidyti po purvą - susidėti su blogais žmonėmis ar nemalonios žinios;purvinti save - laimė;nuskęsti purvuose - liga, ar net mirtis. jeigu purvinam būti - šmeižtas Purvas - piktos kalbos jeigu matyti purviną žmogų - sunki liga jeigu bristi - sunkūs vargai Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Purvas – Purvinam būti – šmeižtas; purvinti ką – turėti piktą sumanymą; braidyti po purvą – susidėti su blogais žmonėmis ar nemalonios žinios; purvinti save – laimė.

Sapnai.eu

Purvinam būti – šmeižtas; purvinti ką – turėti piktą sumanymą; braidyti po purvą – susidėti su blogais žmonėmis ar nemalonios žinios; purvinti save – laimė.