vardo reikšmė

nešimas

Manosapnai.lt

Irklą nešti - ilga kelionė; jei sapnuojate, kad ką nors nešate ant pečių - reiškia kančią ir nepriteklius; jei esate kam nors ant pečių, ir jus neša - jūsų reikalai eina į gerą pusę; matyti kitus nešančius ant pečių į juos panašius, reiškia liūdesį ir vargą.

Sapnininkastau.lt

Irklą nešti – ilga kelionė. Jei sapnuojate, kad ką nors nešate ant pečių – reiškia kančią ir nepriteklius. Jei esate kam nors ant pečių, ir jus neša – jūsų reikalai eina į gerą pusę. Matyti kitus nešančius ant pečių į juos panašius, reiškia liūdesį ir vargą. Panašios reikšmes Irklas .

Sapnuoti.lt

Irklą nešti - ilga kelionėJei sapnuojate, kad ką nors nešate ant pečių - reiškia kančią ir nepritekliusJei esate kam nors ant pečių, ir jus neša - jūsų reikalai eina į gerą pusęMatyti kitus nešančius ant pečių į juos panašius, reiškia liūdesį ir vargą.

Sapnininkas2.lt

Irklą nešti - ilga kelionė;jei sapnuojate, kad ką nors nešate ant pečių - reiškia kančią ir nepriteklius;jei esate kam nors ant pečių, ir jus neša - jūsų reikalai eina į gerą pusę;matyti kitus nešančius ant pečių į juos panašius, reiškia liūdesį ir vargą. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Nešimas – Irklą nešti – ilga kelionė; jei sapnuojate, kad ką nors nešate ant pečių – reiškia kančią ir nepriteklius; jei esate kam nors ant pečių, ir jus neša – jūsų reikalai eina į gerą pusę; matyti kitus nešančius ant pečių į juos panašius, reiškia liūdesį ir vargą.

Sapnai.eu

Irklą nešti – ilga kelionė; jei sapnuojate, kad ką nors nešate ant pečių – reiškia kančią ir nepriteklius; jei esate kam nors ant pečių, ir jus neša – jūsų reikalai eina į gerą pusę; matyti kitus nešančius ant pečių į juos panašius, reiškia liūdesį ir vargą.