vardo reikšmė

juosta

Manosapnai.lt

Jeigu mergina sapnuoja, kad puošiasi juostomis, vadinasi, greitu laiku ištekės; tik reikia saugotis, kad. Dėl lengvabūdiškumo nepadarytumėte klaidos! jeigu ji sapne regi kitas merginas, pasipuošusias juostomis, vadinasi, turės varžovių, pretenduojančių į jos sužadėtinį. Juostą auksinę sapnuoti - turtas ir garbė. Margą - ištekliai. Jeigu sapne mergina perka juostas, tai jos gyvenimas bus malonus ir lengvas. Jeigu ji nepatenkinta juostomis, vadinasi, greitu laiku jos draugė taps varžove. Juostą pamesti ar sutraukyti - užsimezgusi meilė baigsis, rasite naują gyvenimo kelią.

Lemtis.net

Sapnuoti, jog kažkas jus perriša juosta - ateinančią savaitę pradžiugins patvirtinimas, kad esate reikalingi.

Sapnininkastau.lt

Matyti save apsijuosiantį juosta – busi kuo patenkintas. Pamesti ją – rasti gyvenimo kelią. Marga – išteklius. Panašios reikšmes Juosta Išblyškimas Plaukai Keliauti Išblyškimas Čeverykai Darbštumas Barchatas Banketas Dažymas Grėbti Figūra Magaryčias gerti Balta spalva Eglė Gitara Genys Dėžės Bokštas Bobos .

Sapnuoti.lt

Matyti save apsijuosiantį juosta - busi kuo patenkintasPamesti ją - rasti gyvenimo keliąMarga - išteklius.

Sapnininkas2.lt

Matyti save apsijuosiantį juosta - busi kuo patenkintas;pamesti ją - rasti gyvenimo kelią;marga - išteklius. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Juosta – Matyti save apsijuosiantį juosta – busi kuo patenkintas; pamesti ją – rasti gyvenimo kelią; marga – išteklius.

Sapnai.eu

Matyti save apsijuosiantį juosta – busi kuo patenkintas; pamesti ją – rasti gyvenimo kelią; marga – išteklius.

Sapnininkas.com

Sapnų kalba juosta dažniausiai susijusi su asmeniniais sapnuojančiojo ryšiais. Gal jis jaučiasi nesmagiai dėl tokių ryšių. O jeigu jis ar kitas sapno veikėjas ketina surišti kokį daiktą, tai sapnuojantysis gal ieško užmegzti tvirtesnį ryšį su kitu.