vardo reikšmė

skendimas

Manosapnai.lt

Skęsti ir nepaskęsti - didelį vargą ir sunkumus; pačiam išsigelbėti iš prigėrimo pavojaus - gerą pasisekimą gyvenime; matyti kitus skęstant - saugokis, kad tavas kas nors neįtrauktų į nemalonią bylą ir nenukentėtum.

Sapnininkastau.lt

Skęsti ir nepaskęsti – didelį vargą ir sunkumus. Pačiam išsigelbėti iš prigėrimo pavojaus – gerą pasisekimą gyvenime. Matyti kitus skęstant – saugokis, kad tavas kas nors neįtrauktų į nemalonią bylą ir nenukentėtum. Panašios reikšmes Nieko nerasta .

Sapnuoti.lt

Skęsti ir nepaskęsti - didelį vargą ir sunkumusPačiam išsigelbėti iš prigėrimo pavojaus - gerą pasisekimą gyvenimeMatyti kitus skęstant - saugokis, kad tavas kas nors neįtrauktų į nemalonią bylą ir nenukentėtum.

Sapnininkas2.lt

Sapne matyti save skęstančiame laive reiškia, jog reikia saugotis, kad kas nors neįtrauktų į nemalonią situaciją, dėl kurios galite nukentėti;sapnuoti, kad skęstate - nelaimingas atsitikimas arba nuosavybės praradimas;Skęsti ir nepaskęsti - didelį vargą ir sunkumus;nuskęsti vandenyje - saugokitės netikėtos mirties ar nelamingo atsitikimo;nuskęsti purvuose - sunki mirtis ar liga;jei skęstate ir nėra jokios pagalbos - rimtas įspėjimas, kad energingiau tvarkytumėte savo reikalus, taip pat vertėtų susirūpinti bei pasitikrinti sveikatą;jeigu sapne Jūs išsigelbėjote - sėkmė - kilsite karjeros laiptais, sveikata bus gera lydės pagarba;jeigu sapnuojama kad skęsta mylimasis - vargas ar kažkokie tarpusavio nesutarimai, piktumai;sapne matyti skęstantįjį, kuriam Jūs padedate išsigelbėti - reiškia laimę, be to, Jūs laiku ištiesite pagalbos ranką draugui, kuris ateityje išgarsės;matyti daug žmonių skęstant - saugokis, kad jus kas nors neįtrauktų į nemalonią situaciją ir nenukentėtut patys. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Skendimas – Skęsti ir nepaskęsti – didelį vargą ir sunkumus; pačiam išsigelbėti iš prigėrimo pavojaus – gerą pasisekimą gyvenime; matyti kitus skęstant – saugokis, kad tavas kas nors neįtrauktų į nemalonią bylą ir nenukentėtum.

Sapnai.eu

Skęsti ir nepaskęsti – didelį vargą ir sunkumus; pačiam išsigelbėti iš prigėrimo pavojaus – gerą pasisekimą gyvenime; matyti kitus skęstant – saugokis, kad tavas kas nors neįtrauktų į nemalonią bylą ir nenukentėtum.