vardo reikšmė

zieda

Sapnininkastau.lt

nesantaika ir išsiskyrimas. Panašios reikšmes Įniršis Kaulus šunims išmesti Turgavietė Karas Ištepimas Riešutai Ištepimas Degutas keliauti į aziją Gūnią draskyti Rankogaliai, mankietai Apkaustai Burokas Išsiskyrimas Hiacintas Agitacija Ašaros Griežčiai Atšaka Deportacija .

Sapnai.com

Žiedas – Auksinis žiedas – garbės ir laimės ženklas; geležinis – sunkiai kovoti dėl gyvenimo; susižieduoti sapne – gyvenimo malonumai; rasti jį – barniai, dažniausiai su artimiausiais žmonėmis; parnešti namo rastą žiedą arba pamesti žiedą – pagarbos netekti, apkalbos; dovanoti žiedą – Jus nori apgauti; gauti dovanų – kažkas kažką nori įkalbėti arba yra žmogus, kuris jus myli, gerbia ir labai palankiai apie Jus galvoja; jeigu mergina sapnuoja, kad gavo dovanų žiedą, vadinasi, ji ištekės už puikaus vyro, kuris pasišvęs Jos dabarčiai ir ateičiai; sapne numauti žiedą – pykčiai su mylimu žmogumi; jeigu sapne mūvite ant rankų daug žiedų – nauji darbai bus nesėkmingi; regėti žiedus ant kitų rankų – gerovė, naujos pažintys; o sapnuoti vestuvinį žiedą ant kitos rankos – apgaulingi pažadai, siekis apgauti; matyti lūžtantį žiedą, o po to vėl lygų ir blizgantį – barniai su mylimu žmogumi, kurie baigsis santaika, tarpusavio supratimu; įtrūkęs ar pertrūkęs žiedas – išsiskyrimo ženklas; sulūžęs – barniai, nelaimė santuokiniame gyvenime; įsimylėjusiems – santykių nutraukimas; pirkti vestuvinį žiedą – įsimylėsite; jeigu moteris sapnuoja savo vestuvinį žiedą, vadinasi, ji apsaugota nuo rūpesčių ir neištikimybės; jeigu sapne regit labai blizgantį žiedą – turtas, džiaugsmas; jeigu sapnuojate geležinį vestuvinį žiedą – teks kovoti su gyvenimo negandomis; matyti vestuvinį žiedą, nukritusį iš oro, – svajonės apie draugystę su konkrečiu asmeniu yra bergždžios; jeigu sapnuojate, kad pametėte vestuvinį žiedą arba jį sulaužėte, – Jus aplankys liūdesys; jeigu sapne žiedus mėtote į taikinį, vadinasi, neteksite gero darbo arba pinigų, betkokiu atveju sapnas susijęs su finansais, o jeigu sapnuojate, kad dar pralaimėjote šį žaidimą, vadinasi, sielositės dėl prarastos meilės.

Sapnai.eu

Rasti jį – vaidas; parnešti – pagarbos netekti; ji dovanotam būti – tau nori ką įkalbėti; geležinis – sunkiai kovoti dėl gyvenimo; dovanoti kam – susižadėti; trūkis – vaidai ir išsiskyrimas; pirkti – įsimylėsi.

Sapnininkas.com

Dažniausiai žiedai simbolizuoja kūniškus jausmų aspektus, seksualumą, vaisingumą, kartais net žmogaus kūno brendimą. Svarbu, kokia yra spalva ir žiedų būklė. Pumpurai reiškia pradinę stadiją, pabundančią simpatiją ar meilės pradžią. Išsiskleidę žiedai – aistrą ir seksualinį pasitenkinimą. Vystantys žiedai – tai mirštantys jausmai, nutrūkstantys ryšiai. Svarbu įsidėmėti, kokio augalo žiedai.