vardo reikšmė

balkonas

Manosapnai.lt

Sapne regėti balkoną reiškia jog išgirsite nemalonių naujienų apie išvykusius draugus. Stovėti balkone - jūsų tarnyba ar įmonė nebus tikrinama jeigu įsimylėjusieji atsisveikina balkone, vadinasi, gali išsiskirti. Nukristi iš balkono - suduš jūsų svajonės. Būti balkone ir matyti nuostabų vaizdą - romantiškas troškimas grįžti į vaikystę, noras užmiršti dabartinį gyvenimą, nenoras susitaikyti su esama padėtimi

Sapnininkastau.lt

Sapne regėti balkoną reiškia jog išgirsite nemalonių naujienų apie išvykusius draugus. Būti balkone ir matyti nuostabų vaizdą – romantiškas troškimas grįžti į vaikystę, noras užmiršti dabartinį gyvenimą, nenoras susitaikyti su esama padėtimi. Stovėti jame – pranašauja pasikeitimą jūsų gyvenime, kurį vainikuos sėkmė. Griūvantis balkonas yra blogas ženklas ir reiškia katastrofą. Jeigu įsimylėjusieji atsisveikina balkone, vadinasi, gali išsiskirti. Nukristi iš balkono – suduš Jūsų svajonės. Panašios reikšmes Balkonas Dailininkas Garsas Gobtuvas Gailestis Akrilas Aligatorius Darbštumas Barometras Būgnas Ananasas Įžeidimas Mirtis Apgavimas Barometras Čekis Garbė Išjuokimas Gydytojas (Bioenergetikas) Datulė .

Sapnuoti.lt

Sapne regėti balkoną reiškia jog išgirsite nemalonių naujienų apie išvykusius draugus.Būti balkone ir matyti nuostabų vaizdą - romantiškas troškimas grįžti į vaikystę, noras užmiršti dabartinį gyvenimą, nenoras susitaikyti su esama padėtimi.Stovėti jame - pranašauja pasikeitimą jūsų gyvenime, kurį vainikuos sėkmėGriūvantis balkonas yra blogas ženklas ir reiškia katastrofą.Jeigu įsimylėjusieji atsisveikina balkone, vadinasi, gali išsiskirtiNukristi iš balkono - suduš Jūsų svajonės.

Sapnininkas2.lt

Regėti jį - netekti tarnybos ar vietos;stovėti jame - pranašauja pasikeitimą jūsų gyvenime, kurį vainikuos sėkmė;griūvantis balkonas yra blogas ženklas ir reiškia katastrofą. jeigu regėti - netikėti tarnybos ar vietos pakeitimai jeigu stovėti jame - pranašauja pasikeitimą jūsų gyvenime, kurį vainikuos sėkmė. jeigu griūvantis - pavydas ir pavojingi meilės ryšiai Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Balkonas – Regėti jį – netekti tarnybos ar vietos; Stovėti jame – pranašauja pasikeitimą jūsų gyvenime, kurį vainikuos sėkmė; Griūvantis balkonas yra blogas ženklas ir reiškia katastrofą.

Sapnai.eu

Regėti jį – netekti tarnybos ar vietos; stovėti jame – pranašauja pasikeitimą jūsų gyvenime, kurį vainikuos sėkmė; griūvantis balkonas yra blogas ženklas ir reiškia katastrofą.

Sapnininkas.com

Namai