vardo reikšmė

subyrėjimas

Manosapnai.lt

Matyti statinę subyrėjusią - nelaimingą nuotykį; mesti į žemę kokį nors daiktą ir matyti subyrėjusį į smulkius gabalėlius - laimingą gyvenimą.

Sapnininkastau.lt

Matyti statinę subyrėjusią – nelaimingą nuotykį. Mesti į žemę kokį nors daiktą ir matyti subyrėjusį į smulkius gabalėlius – laimingą gyvenimą. Panašios reikšmes Grėbti Figūra Eglė Gitara Genys Dėžės Bokštas Bobos Jaunikaitis Ėdžios Dievas Diena Diržas Duonkubilis Daržininkas Įdubimas Numeriai Dvaras Gegutė Amaras .

Sapnuoti.lt

Matyti statinę subyrėjusią - nelaimingą nuotykįMesti į žemę kokį nors daiktą ir matyti subyrėjusį į smulkius gabalėlius - laimingą gyvenimą.

Sapnininkas2.lt

Matyti statinę subyrėjusią - nelaimingą nuotykį;mesti į žemę kokį nors daiktą ir matyti subyrėjusį į smulkius gabalėlius - laimingą gyvenimą. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Subyrėjimas – Matyti statinę subyrėjusią – nelaimingą nuotykį; mesti į žemę kokį nors daiktą ir matyti subyrėjusį į smulkius gabalėlius – laimingą gyvenimą.

Sapnai.eu

Matyti statinę subyrėjusią – nelaimingą nuotykį; mesti į žemę kokį nors daiktą ir matyti subyrėjusį į smulkius gabalėlius – laimingą gyvenimą.