vardo reikšmė

Įdubimą

Manosapnai.lt

Matyti įdubimą - saugokis nelaimės; darbininkus lyginančius įdubimą matyti - visų pavojų pašalinimą; daug įdubimų dirvoje matyti - tavo gyvenimas yra sunkus, nes vieną dieną turi malonią ir gerą, o visas kitas liūdnas; į įdubimą įpulti - saugokis parengtos nelaimės.

Sapnininkastau.lt

Matyti įdubimą – saugokis nelaimės. Darbininkus lyginančius įdubimą matyti – visų pavojų pašalinimą. Daug įdubimų dirvoje matyti – tavo gyvenimas yra sunkus, nes vieną dieną turi malonią ir gerą, o visas kitas liūdnas. Į įdubimą įpulti – saugokis parengtos nelaimės. Panašios reikšmes Figūra Eglė Gitara Genys Dėžės Bokštas Bobos Jaunikaitis Ėdžios Dievas Diena Diržas Duonkubilis Daržininkas Įdubimas Numeriai Dvaras Gegutė Amaras Davatka .

Sapnuoti.lt

Matyti įdubimą - saugokis nelaimėsDarbininkus lyginančius įdubimą matyti - visų pavojų pašalinimąDaug įdubimų dirvoje matyti - tavo gyvenimas yra sunkus, nes vieną dieną turi malonią ir gerą, o visas kitas liūdnasĮ įdubimą įpulti - saugokis parengtos nelaimės.

Sapnai.com

Įdubimą – Matyti įdubimą – saugokis nelaimės; darbininkus lyginančius įdubimą matyti – visų pavojų pašalinimą; daug įdubimų dirvoje matyti – tavo gyvenimas yra sunkus, nes vieną dieną turi malonią ir gerą, o visas kitas liūdnas; į įdubimą įpulti – saugokis parengtos nelaimės.

Sapnai.eu

Matyti įdubimą – saugokis nelaimės; darbininkus lyginančius įdubimą matyti – visų pavojų pašalinimą; daug įdubimų dirvoje matyti – tavo gyvenimas yra sunkus, nes vieną dieną turi malonią ir gerą, o visas kitas liūdnas; į įdubimą įpulti – saugokis parengtos nelaimės.